2733
2734
شناسنامش ک المثنی هس😐ینی چی

خب شناسنامه منم المثنی هست   تازه من الان متاهلم و بچه دارم ولی یه شناسنامه دارم ک توش بچه ندارم مجردم هستم 😂😂😂😂

1399.9.9 برادرم ازاون جهنم برگشته و آرامش به قلب خانوادم برگشته خدایا تنها کسی ک میتونه دست برادرمو بگیره تو هستی ازت خواهش میکنم به قلب شکسته مادرم نگاه کن دست نوازش پدر رو ندیده و داغ مادر دیده خدایا به بزرگیت قسم نزار داغ اولاد ببینه اگه میخوای ببری منو قربونیه خانوادم کن نه برادرمو 😔😔😔😔😔😔😔❤ انشالله همه ب آرزوهامون برسیم❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

دخترکم برگرد، حتی اگر هزارسال است که رفته‌ای، برگرد به آغوشم، حتی اگر ده ها هزار بار اشتباه کردی، تو تکه ای از جان منی و من در قبال جان کوچکم مسئولم.
لعنت به من اگر با تو آنقدر بد تا کنم که از بی مهری‌ام به دست‌های سرد غریبه‌ای پناه ببری. برگرد دخترکم، اگر به دنبال نور رفتی و به سیاهی رسیدی، اگر به دنبال عشق رفتی و به داس‌های خون‌آلوده رسیدی، برگرد، من با تمام عشقی که به تو دارم برای چشم‌های معصوم تو، نور میسازم.
برگرد دخترم که هوای بیرون از این خانه مسموم است.
هیچ خشمی نیست، هیچ داسی نیست، دستان من خالیست، ببین؛ من پر از عشقم برای تو، درست شبیه به روزهای کودکی‌ات، درست شبیه به اولین باری که نام مرا با لحن شیرین کودکانه صدا کردی، که لبریز شدم از اشتیاق، که بال هایی کم داشتم برای پرواز! دخترکم، خطای تو، خطای من است، برگرد و آغوش مرا محکم‌تر بچسب، که بازهم پناه می‌شوم، که باز تکیه گاه می‌شوم، که خورشید می‌شوم برای روزهای سرد نوجوانی‌ات،
روی آغوش من همیشه حساب کن دختر.

با بغض، برای رومینا 🖤
پ.ن؛ دختر می‌خواهد، و آغوش امنی برای دخترانگی
به دخترانتان عشق بدهید

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

و خاک تو سر اون خانومه با اون دختر زاییدنش

تو چرا اینقد از اون دختر بد میگی مشکلت چیه ؟اون مرده جونشو از دست داده اونم نه عادی پدرش جونشو گرفته.اینوبفهم تو قانون هم حتی بدترین حکم که اعدامه برای جنایتکاراست.  حتی خیلی از قتل ها هم اعدام نیس حکمش 

یه دمپایی ابری خیلی نرم خریدم  میخام بدم همسایه طبقه بالامون بگم بده پسرش سماش اذیت نشه وقتی داره جفتک میندازه    آییییی مرغ سحری صب کن مارو باخود ببر از کوچه ها آییییییی مرغ سحری خیر نبینی 
حتی مصاحبه خواهر بهمنم گوش دادم گفت دخترو گرفتم خونه من بود داداشم و پسرم از خونه رفتن. میگفت پدر ب ...

داری بفرسی منم ببینم

مرسی

کاربری هشتممه...هرجا تاپیک جنجالی دیدین تگم کنید.با تشکر    نی نی یار قلابی🤪
2728
من عکسشو دیدم خیلی بهم میومدن سرش روی پای دختره بود جوونه  بابای هیچی ندارش ۳۵ ساله بوده انگار ...

بابا۳۵سالشه،عه چقدر فکرش بیخود بوده سر دختره رو زده درست تربیت میکردش ابروش نمیرفت

من داداشم ۷۴ دخترم ۱۲ ساله بهش میگه بابا  این باید تقاص میداد نه اون طفلک حالا میره با افتخار ...

باباشم این وسط هیچی نیس

مثله اینکه باباهه کشته ها

یکم فک کنید توروقرآن

تا اطلاع ثانوی ب نشانه پیروزی فقط لبخند میزنم😁😂😂😂😂😂😂✌✌....ولایت پیروز است هرکی دروغ بگه نابود است.... .گفتم در جریان باشید...تیکر بارداری نیس..انقدر کج نزن😂😉انقدر تو تاپیکام و پستام وول نخور لایک نکن آفتاب پرست😉✋من تورو شناختم دلقک😋
بچه ها این پسرو چرا مقصر میگیرین؟ اصلا سمت تالش و استارا اینا بخدا رسمه فراری دادن معشوقه رو و ازین ...

پسره غلط، کرده دختر بچه رو فراری داده صبر می کرد به ۱۸ سالگلیش بعد می رفت خواستگاریش

⚘خدایا شکرت❣
2738
ای خدا قبلنا اونا که فرارمیکردن عقدشون میکردن

نمدونم والا 

اخ چمدونستن فرار میکنن 

ولی پدرش خیری........ 

امیدوارم ب سزاش برس

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
2706