2726
عنوان

مادرشوهرم شبا دیروقت زنگ میزنه ..

| مشاهده متن کامل بحث + 2723 بازدید | 73 پست
مادرشوهرمن اصلا دستش رو شماره شوهرمه  فکر میکردم فقط ما اینجوری ایم😣😣😂😂

😂😂😂 نه خیلیا اینجورین اینکه داغونم ن کرده حالا ما ماشینم نداریم زنگ زده بود بره شوهرم براشون ماشین کرایه کنه پولشو بدد میگفت بابام داشت تو گوشی چت می‌کرد 😐😂😂😂😂😂

دو شب بعدشم زنگ زد که جیغو داد مادرت حالش بده رفت دید از بس خورده فشارش رفته بالا

برای آرزوی خودمو خودت صلوات 🥰🥰🥰به لطف خدای مهربون و دعای شما نی نی سایتی های خوب که اگه دعا نمی‌کردید خدا منو لایق نمیدونست منم شدم مامان 😍😍😍😍خدایا شکرت بابت هدیت و این هدیه رو نصیب هر کسی که لایقشه بکن ممنونم 🥰🥰🥰هنوزم بر این باورم که بچه ای که مادرش اینقدر باید براش صبر کنه نباید بوسید فقط باید گاز گرفت قربونت بره مامان الهی دورت بگردم😍😍😍😍😍😂این بچه حاصل 50تا بی بی چکه و 10 تا آزمایش بارداری که همشون بتاشون 2 میشد ولی الان به لطف خدا شد 73 😍😍😍😍اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم به نیت سبز شدن دامن همه ی خانمای منتظر دیگه 🥰🥰میشه باز دعا کنین بچم سالم باشه همش نگرانم زندگیه سختی داشتم میترسم بارداری سختی داشته باشم🥺 ممنونم 😔😔 هفته 7 رفتم سونو دادم گفتن هفته 5 هسی لطفا برا اینکه بارداریم پوچ نباشه و تو هفته 5 نمونم دعام کنین🥺 جنین نازنینم رفت ولی دلم نمیاد امضامو پاک کنم 😔😔😔😔 برام دعا کنین ممنونم
برو روی مخاطب ویرایش انتخاب کن برو روی گزینه زنگ تماس حالت سکوت انتخاب کن اگه گوشیت سکوت نداره ید ...

کجا دانلود کنم نشد

میشه واسه مامان شدنم یه صلوات بفرستی؟🥹💜مادر شدن یعنی: دوتا قلب تو بدنت بتپه 😍 خدایا میشه به همین زودیا دوتا قلب تو بدنم بتپه💞

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کجا دانلود کنم نشد

گوگل دانلود کن میاد توی اهنگات

بعد اونو اهنگو بزار زنگ تماس مخاطب 

هر کس تمام حق الناس هایی که دیگران بر گردنش دارن ببخشه منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱
2728
😂😂😂 نه خیلیا اینجورین اینکه داغونم ن کرده حالا ما ماشینم نداریم زنگ زده بود بره شوهرم براشون ماشی ...

😂😂😂پس برا چی زنگ میزنه اگه ماشین نداره.؟خدای من خب خودشون تاکسی بگیرن😑😑😑

مادرشوهرمن شاید دوبار پول تاکسی نداده 

مثلا هرجا عروسیه زنگ میزنه شوهرمن ببرتشون 

ی بار عقد دعوت بودن انقد زنگ زده بود شوهرم کارشو نیمه کاره ول کرده بود رفته بود دنبالشون میگفت نیم ساعت تو کوچه وایساده بودن من برم بعد ک رفتم گفت توکوچه پایینیه😐😐😐😐😐😐😐

پیاده 2 دقیقه هم نبود😂😂😂😂😂😂😂😂

یا حسین(ع)❤️❤️❤️
😂😂😂پس برا چی زنگ میزنه اگه ماشین نداره.؟خدای من خب خودشون تاکسی بگیرن😑😑😑 مادرشوهرمن شاید دوبا ...

😂😂😂😂😂😂

نه باو اینا ماشین دارند اما باباش سوارش نمی‌شده می‌گفته نمیتونم رانندگی کنم شوهرمم نمی اشته رانندگی کنه اینم براشون تاکسی گرفته بردتشون پدر سوختگیشونه کثافتا

برای آرزوی خودمو خودت صلوات 🥰🥰🥰به لطف خدای مهربون و دعای شما نی نی سایتی های خوب که اگه دعا نمی‌کردید خدا منو لایق نمیدونست منم شدم مامان 😍😍😍😍خدایا شکرت بابت هدیت و این هدیه رو نصیب هر کسی که لایقشه بکن ممنونم 🥰🥰🥰هنوزم بر این باورم که بچه ای که مادرش اینقدر باید براش صبر کنه نباید بوسید فقط باید گاز گرفت قربونت بره مامان الهی دورت بگردم😍😍😍😍😍😂این بچه حاصل 50تا بی بی چکه و 10 تا آزمایش بارداری که همشون بتاشون 2 میشد ولی الان به لطف خدا شد 73 😍😍😍😍اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم به نیت سبز شدن دامن همه ی خانمای منتظر دیگه 🥰🥰میشه باز دعا کنین بچم سالم باشه همش نگرانم زندگیه سختی داشتم میترسم بارداری سختی داشته باشم🥺 ممنونم 😔😔 هفته 7 رفتم سونو دادم گفتن هفته 5 هسی لطفا برا اینکه بارداریم پوچ نباشه و تو هفته 5 نمونم دعام کنین🥺 جنین نازنینم رفت ولی دلم نمیاد امضامو پاک کنم 😔😔😔😔 برام دعا کنین ممنونم

من اگه یکی ساعت 10 شب به بعد زنگ بزنه فحش کشش میکنم هر کی میخواد باشه

الهم صلی علی محمد وآل محمد🤲 خواهش میکنم هرکی امضامو خوند واسه سلامتی داداشم یه صلوات بفرسته🙏🙏
عجب😂😂

😐 والو باس بکشیمشون

تو هم نصف شب زنك بزن  حرفاي خودشو به خودش بزن 

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 
2706