2737
2739
عنوان

الان از شیر بگیرم ..؟؟؟؟

227 بازدید | 37 پست

پسرم آخر تیر دو سالش میشه، توی تابستون میگن خوب نیست از شیر بگیری

فقط هم شیر خودم خورده نه شیر پاکتی دادم و نه هیچ چیز دیگه 

الان که نمیشه هیچ جا هم بردش بیشتر اوقات خونه ایم که اگه بهونه کرد 

نمیدونم چی کار کنم الان از شیر بگیرم تا آخر خرداد 

ملت عشق از همه دین ها جداست عاشقان را ملت و مذهب خداست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منم پسرم دوسالش میشه چندوقت دیگه ، میخواستم بگیرم گفتن نگیر اسهال استفراغ میشه هوا گرمه، گذاشتم شهری ...

خیلی سخته ، چون بیشتر اوقات تو خونه ایم یه دور میخوره میاد میگه می می نوک سینه هام زخم شده

عزیزم اصلا نگیری تابستون بزار اول مهر بگیرش چون تشنه اش میشه و شایدم تب کرد گرما اصلا براش خوب نیس

آخه بیرون نمیریم زیاد که به جاش بهش هندونه و آب میدم

2738

من تو قرنطینه دخترمو از شیر گرفتم یکسال و نیمگی 

باباش خونه بود کمکم میکرد راحت تر بودم

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸

دختر منم تیر دوسالش میشه منم آخرای بهمن از شیر گرفتمش

سلام تو پیجم کلی مگنت🌈🦉🦋🍆🍓🥕 دسته کلید ⁦❤️⁩💛🌺🐁🐣ماگ🍭🍬🍫 با قیمت مناسب دارم به تمام شهرها هم پست میکنم😉😘arezookhamirchiniشماره واتس آپ ۰۹۳۶۱۸۳۲۲۷۱
عزیزم پسر تا دوسال و نیم میتونه شیر بخوره

چرا پارتی بازیه 😅

وزن اولیه ۱۱۱.۶۰۰  🤕😮‍💨😬  وزن هدف ۷۰ کیلو😍🥰 هدف اولیه تا فرودین ۱۴۰۳ ... ۹۵ کیلو. 😎😎😎من می تونم💪💪💪💪   تیکر هدف اولیمه                   کاش این مردم می‌فهمیدند حالی که پریشان است آرامش میخواهد نه سرزنش😒😔 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش ...
2706