2737
2734
عنوان

فرصت دادن به همچین مردی

| مشاهده متن کامل بحث + 1372 بازدید | 49 پست

الان تاپیکتو دیدم به خودت دروغ نگو دیگه اینجا که کسی نمیشناستت چرا میکی ۸۰ درصد مقصره؟حداقلش اینه که شما ۷۰ درصد مقصری همون اول که داشتید به اختلاف میخوردید گفتم نکن یکم اخلاقتو تغییر بده گفتی نه من داداشم فلانو بابام بیسار باید اینجور باشه اونجور باشه بعد که درگیریتون بالا گرفت گفتم اگه پا پیش گذاشت اشتی کن باز محل ندادی ولی الان دارم میگم دیگه خیلی جالب نیست ادامه دادن اسن زندگی اولا که شما اصلا متعهد نیستی چرا اگه یه درصدم احتمال نیدادی که به برگشت فکر کنی با پسر غریبه حرف زدی؟دوما که هیییچ احترامی بین خودتون نذاشتی بعدم هی فرتو فرت دادگاهو مهریه و اینارو اهرم فشار کردی مطمعنن اونم علاقه چندانی دیگه بهت نداره میخواد از دردسرای دادگاه خلاص بشه بنظرم این زندگی با این بی سیاستی شما زندگی بشو نیست به هر قیمتی جدا شو فکر ازدواجم از سرت بیرون بکن تا عقلت برسه و خودتو بساز زندگی خیلی مسئولیتش سنگین تر لز این بچه بازیاس

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان تاپیکتو دیدم به خودت دروغ نگو دیگه اینجا که کسی نمیشناستت چرا میکی ۸۰ درصد مقصره؟حداقلش اینه که ...

مگه پاپیش گذاش؟؟مثه اینکه شمابهتردرجریانی...شایدپاپیش گذاشته من متوجه نشدم شمافهمیدی...الله اعلم

2731
2738

عزیزم نظر خانوادت پدر مادرت چیه ؟ ببین ما هیچ شناختی از اون اقا نداریم که بگیم برگرد زندگیت درست میشه یا برنگرد اصلا درست شدنی نیست اگه واقعا میخوای مشکلت حل بشه بگو با هم برید پیش مشاوره چون طلاق گرفتن به این راحتی هم نیست توی فرهنگ کشور ما. ولی ۹۹ درصد اقایون به این مرحله که میرسن از ترس زندان و مهریه ست که درخواست برگشت خانمشون رو میکنن وگرنه علاقه ای به ادامه زندگی ندارن . اگه دوستت داشت یا بهت متعهد بود تحمل این همه دوریو نداشت

❤ℱ❤
مگه پاپیش گذاش؟؟مثه اینکه شمابهتردرجریانی...شایدپاپیش گذاشته من متوجه نشدم شمافهمیدی...الله اعلم

بله چندین ماه پیش گفتنی همش زنگ میزنه پیام میده نه حالا میاد با این البشنگه ها با دست گل از اول میاد خاستگاریت

بله چندین ماه پیش گفتنی همش زنگ میزنه پیام میده نه حالا میاد با این البشنگه ها با دست گل از اول میاد ...

بعدیسال که رفته بودبادوتاپیام بایدبرمیگشتم؟بهداینکه آبروموجلوغریبه واشنابرد؟اینجوری پیش خودش نمیگف ازخداش بوده؟شماازندگیه کسی خبرنداری 

عزیزم نظر خانوادت پدر مادرت چیه ؟ ببین ما هیچ شناختی از اون اقا نداریم که بگیم برگرد زندگیت درست میش ...

اره عزیزم خب مشخصه ازترسشه...ولی اگرم ترسیده باشه باید یه حرکتی بزنه چون من همینجوری قبولش نمیکنم یاتموم نمیکنم

2706