2703
2553
عنوان

فرصت دادن به همچین مردی

1372 بازدید | 49 پست

خانما من چن ساله عقدم تواین مدت همسرم خیلی اذیتم کرد خیلی دهن بین بودهمه اینابکنارهمیشه قهرمیکردچندین ماه من رفتم مهریه واینارواجراگذاشتم گه اومداشتی کردیم و...ولی بازم تکرارکرد وسریه بحث مسخره ول کردرفت من افتادم دنبال کارام ودرخواست طلاق الان به همه فامیلامون زنگ زده که بامن صحبت کنن بریم سرزندگیمون من دوسش دارم البته نسبت به اون اوایل خیلی کمترولی هیچ اعتمادی بهش ندارم یکی ازفامیلامون گف بگوچیزی بنامت بزنه اگرم خواستی ادامه بدی..بنظرشما اینکاردرسته؟البته میدونم اینکاروانجام نمیده...ممنون البته اینم بگم منم بچه بازی زیادداشتم ولی اون ۸۰درصدمقصربود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

اخه اگ برگردی باز بعد ی مدت دوباره همین اش و همین کاسه.

بگو چیزی بنامت بزنه واقن یام ک بیخیال.کاراتو پیگیری کن.درس بشو نیس اگ میتونی تحمل کنی ک چ بهتر.چون جدایی خوب نیس ولی چاره ای هم نیس

خوشم نمياد از مرداي دهن بين و خاله زنك 

معلومه قصدش زندگي نيست هنوز ب بلوغ فكري نرسيده با اون قهركردناش

منم آن شيخ سيه روز كه در آخر عمر لاي موهاي تو گم كرد خداوندش را ...
2714
درستش همینه البته طلاقم خیلی سخته...تنهایی بهدش...حرفای مردم و...

حرفامردمو بیخیال شو اختیار زندگیت دستِ خودته درسته طلاق گرفتن سختع عوضش ی عمر راحت میشی بامرد دهن بینو... نمیشه زندگی کرد شاید برگردی اولش خوب باشه ولی دوباره مث قبل میشه واین تویی ک عذاب میکشیوپشیمون میشی ازفرصتی ک بهش دادی

میشه واسه زودتر رسیدن ب حاجتم ی صلوات بفرسین❤

تا کجا پیش رفتی براطلاق؟

چرا به خودتون نمیان بگن به فامیلا چه ربطی داره

فاطمه دندون لق بکن بنداز دور اخلاقش عوض نخواهد شد

البته درصد کمی از مردا شاید آدم بشن

ولی اونکه بهترین لحظه هاتون تلخ کرده بنظرت بعدش خوب میشه

پدر مادرش چی

مرد دهن بین خییییلی بده خیییلی اصلا نمیتونی باهاش کنار بیای حالا اگه ازتو حرف شنوی داشت یه چیزی ولی اونکه پشت خانوادش چسبیده

خانوادش چکار کردن برا برقراری رابطه؟

❤خداجوون اگه تو بخوای میشه❤ بخواه برای من آنچه را که دِلَم میخواهد ان‌شاالله🤲
تا کجا پیش رفتی براطلاق؟ چرا به خودتون نمیان بگن به فامیلا چه ربطی داره فاطمه دندون لق بکن بنداز د ...

نمیدونم والا...درخواست دادم فعلا...وکیلم گرفتم...خانوادش هیچی..میگه فاطمه وخانوادش نمیزارن من عروسی بگیرم(الکی مثلامن میخوام اونونمیخوان)نمیدونم چیکارکنم‌...خانوادم که یک درصدم راضی نیستن...

نمیدونم والا...درخواست دادم فعلا...وکیلم گرفتم...خانوادش هیچی..میگه فاطمه وخانوادش نمیزارن من عروسی ...

انشاالله که خیره

ولی ایندفعه از رو احساس تصمیم نگیر

با عقلت برو جلو مطمعن باش پشیمون نمیشی

بقیه عمرتو زندگی کن زندگی ها

❤خداجوون اگه تو بخوای میشه❤ بخواه برای من آنچه را که دِلَم میخواهد ان‌شاالله🤲
2706