1735
1714
عنوان

فرصت دادن به همچین مردی

1258 بازدید | 49 پست

خانما من چن ساله عقدم تواین مدت همسرم خیلی اذیتم کرد خیلی دهن بین بودهمه اینابکنارهمیشه قهرمیکردچندین ماه من رفتم مهریه واینارواجراگذاشتم گه اومداشتی کردیم و...ولی بازم تکرارکرد وسریه بحث مسخره ول کردرفت من افتادم دنبال کارام ودرخواست طلاق الان به همه فامیلامون زنگ زده که بامن صحبت کنن بریم سرزندگیمون من دوسش دارم البته نسبت به اون اوایل خیلی کمترولی هیچ اعتمادی بهش ندارم یکی ازفامیلامون گف بگوچیزی بنامت بزنه اگرم خواستی ادامه بدی..بنظرشما اینکاردرسته؟البته میدونم اینکاروانجام نمیده...ممنون البته اینم بگم منم بچه بازی زیادداشتم ولی اون ۸۰درصدمقصربود

همه میگن بی خیال شواگه رف غصه نداره....تودلاشون ولی میگن حق داره بیچاره💔

من باشم طلاق میگیرم

تو زندگیم اونجایی دلم واسه خودم خیلی سوخت که رفتم پیتزا پنج تومنی خریدم طرف گفت نوشابه هم بیارم؟چون پول نداشتم گفتم نه نوشابه واسم خوب نیست بعد طرف گفت نوشابه اش رایگانه.                           با هرگازی که به پیتزا میزدم یه قطره اشک از گوشه چشمم می ریخت پایین 

مای پی شاپ سه روز تخفیف واقعی 50درصد برای مانتوهاش  داره  .

تمامی  مانتوها تک دوز وکار دست هستن  حتما سر بزنید.

اخه اگ برگردی باز بعد ی مدت دوباره همین اش و همین کاسه.

بگو چیزی بنامت بزنه واقن یام ک بیخیال.کاراتو پیگیری کن.درس بشو نیس اگ میتونی تحمل کنی ک چ بهتر.چون جدایی خوب نیس ولی چاره ای هم نیس

1718

خوشم نمياد از مرداي دهن بين و خاله زنك 

معلومه قصدش زندگي نيست هنوز ب بلوغ فكري نرسيده با اون قهركردناش

منم آن شيخ سيه روز كه در آخر عمر لاي موهاي تو گم كرد خداوندش را ...
واقعا موندم این چیزا سوال کردن داره خوب معلومه که درست نیس ول کن این زندگیو

درستش همینه البته طلاقم خیلی سخته...تنهایی بهدش...حرفای مردم و...

اخه اگ برگردی باز بعد ی مدت دوباره همین اش و همین کاسه. بگو چیزی بنامت بزنه واقن یام ک بیخیال.کارات ...

اره واقعا چاره ای نیس

خوشم نمياد از مرداي دهن بين و خاله زنك  معلومه قصدش زندگي نيست هنوز ب بلوغ فكري نرسيده با اون ...

درسته...

درستش همینه البته طلاقم خیلی سخته...تنهایی بهدش...حرفای مردم و...

حرفامردمو بیخیال شو اختیار زندگیت دستِ خودته درسته طلاق گرفتن سختع عوضش ی عمر راحت میشی بامرد دهن بینو... نمیشه زندگی کرد شاید برگردی اولش خوب باشه ولی دوباره مث قبل میشه واین تویی ک عذاب میکشیوپشیمون میشی ازفرصتی ک بهش دادی

میشه واسه زودتر رسیدن ب حاجتم ی صلوات بفرسین❤
1760

تا کجا پیش رفتی براطلاق؟

چرا به خودتون نمیان بگن به فامیلا چه ربطی داره

فاطمه دندون لق بکن بنداز دور اخلاقش عوض نخواهد شد

البته درصد کمی از مردا شاید آدم بشن

ولی اونکه بهترین لحظه هاتون تلخ کرده بنظرت بعدش خوب میشه

پدر مادرش چی

مرد دهن بین خییییلی بده خیییلی اصلا نمیتونی باهاش کنار بیای حالا اگه ازتو حرف شنوی داشت یه چیزی ولی اونکه پشت خانوادش چسبیده

خانوادش چکار کردن برا برقراری رابطه؟

❤خدا‌جووون اگه تو بخوای میشه❤
تا کجا پیش رفتی براطلاق؟ چرا به خودتون نمیان بگن به فامیلا چه ربطی داره فاطمه دندون لق بکن بنداز د ...

نمیدونم والا...درخواست دادم فعلا...وکیلم گرفتم...خانوادش هیچی..میگه فاطمه وخانوادش نمیزارن من عروسی بگیرم(الکی مثلامن میخوام اونونمیخوان)نمیدونم چیکارکنم‌...خانوادم که یک درصدم راضی نیستن...

فاطمه هنوزم می گه عروسی نمی گیره برات؟

چرامیگه میگیره...ولی خب من دیگه عروسی یک درصدم برام اهمیتی نداره دلم واحساسم مرده متاسفانه

نمیدونم والا...درخواست دادم فعلا...وکیلم گرفتم...خانوادش هیچی..میگه فاطمه وخانوادش نمیزارن من عروسی ...

انشاالله که خیره

ولی ایندفعه از رو احساس تصمیم نگیر

با عقلت برو جلو مطمعن باش پشیمون نمیشی

بقیه عمرتو زندگی کن زندگی ها

❤خدا‌جووون اگه تو بخوای میشه❤
1665

الان تاپیکتو دیدم به خودت دروغ نگو دیگه اینجا که کسی نمیشناستت چرا میکی ۸۰ درصد مقصره؟حداقلش اینه که شما ۷۰ درصد مقصری همون اول که داشتید به اختلاف میخوردید گفتم نکن یکم اخلاقتو تغییر بده گفتی نه من داداشم فلانو بابام بیسار باید اینجور باشه اونجور باشه بعد که درگیریتون بالا گرفت گفتم اگه پا پیش گذاشت اشتی کن باز محل ندادی ولی الان دارم میگم دیگه خیلی جالب نیست ادامه دادن اسن زندگی اولا که شما اصلا متعهد نیستی چرا اگه یه درصدم احتمال نیدادی که به برگشت فکر کنی با پسر غریبه حرف زدی؟دوما که هیییچ احترامی بین خودتون نذاشتی بعدم هی فرتو فرت دادگاهو مهریه و اینارو اهرم فشار کردی مطمعنن اونم علاقه چندانی دیگه بهت نداره میخواد از دردسرای دادگاه خلاص بشه بنظرم این زندگی با این بی سیاستی شما زندگی بشو نیست به هر قیمتی جدا شو فکر ازدواجم از سرت بیرون بکن تا عقلت برسه و خودتو بساز زندگی خیلی مسئولیتش سنگین تر لز این بچه بازیاس

فقط 18 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
الان تاپیکتو دیدم به خودت دروغ نگو دیگه اینجا که کسی نمیشناستت چرا میکی ۸۰ درصد مقصره؟حداقلش اینه که ...

مگه پاپیش گذاش؟؟مثه اینکه شمابهتردرجریانی...شایدپاپیش گذاشته من متوجه نشدم شمافهمیدی...الله اعلم

فاطمه 09 هستی درسته؟ عزیزم شما هنوز درگیری!!!

بله تاچنسال اینده ام درگیرخواهم بود...مشکلی وجودداره؟

1651