2737
2734
عنوان

کسی اینجا دوبار طلاق گرفته ؟

205 بازدید | 18 پست

شوهرم 6 روزه چمدون بسته رفته به پدرم میگم برم شکایت کنم میگه نه سرکار ابرو دارم. چهار ماه صبرکن درستو بخون.😒😒😒😒 کیا دوبار طلاق گرفتن ؟ خودمم راستش دوس ندارم درست بشه چون میدونم زندگیم نمیشه ولی از طلاق و بعدشم میترسم. و اینکه پدر ومادرم ناراحتیشونو نمیتونم ببینم .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من دوبار طلاق گرفتم... حرف مردم دوروزه بعدش کهنه میشه میره

من به هزار و يه دلیل مجبور شدم برای طلاق برای دومین بار... وگرنه کی دلش میخواد الکی زنی‌ رو خراب کنه 

هرکی امضای منو دید دعا کنه به عشقم برسم 😢😢😢😢🙏حاجتروا بشید انشاله🥺🙏
حال روحیت بهتر شد ؟ شاغلی؟ من ناراحتی پدر مادزمو نمیتونم ببینم. 

من مادر ندارم... پدرم هم پشتمه بابام میگه اگه یک درصد امید بهش داشتیم نمیذاشتم زندگیت خراب شه... شاغل فعلا نیستم ولی دوست دارم برم جایی کار کنم

2738
دویت خواهرم دو بار طلاق گرف الان ازدواج سومشه خیلی زندگیه خوبی داره  حرف مردمم بعد یه هفته تمو ...

چقدر خوب... اره واقعا آدم بخاطر دوروز عمر و زندگی که نباید این دوروز عمرشو بخاطر حرف مردم و برطبق حرف مردم زندگی کنه!!!!!! باید ببینی عقلت چی میگه... تصمیم درستو بگیری

ایشالله خوشبخت بشی عزیزم 💝

ممنون گلم و همچنین شما... من دوتا مشاور بردمش با یه روانپزشک.. تا اون حد مطمعن شدم ک تنها راهش طلاقه

2706