2733
2734

کرونا هست من میگم نریم ولی شوهرم میگه با که تهران همه جا میریم حالا این عروسی رو که مهمه نریم؟؟ براش خیلی مهمه این عروسی اجبار میکنه که بریم. میگه 2 روزه برمیگردیم. چیکار کنم من

بچه 10 ماهه داریم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

مگه تعطیل نیس این باغا😠

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️

استاتراصلا نرو شوهر من بخاطرکارواجب رفت الان گرفته توقرنطینه س حالشم خوب نیس بخدا ارزششو نداره ببین اگه راه داره نرو البته ایننو نمیگم که خدایی نکرده توزندگیت دعوا بندازی سعی کن با زبون خوش منصرفش کنی

اللهم صلی علی محمدوآله محمد وعجل فرجهم                          چشم انتظارمعجزه......................

اگه میتونی خودت و بچه نرو شوهرت بره..اگه دعواتون نمیشه مثل ما..

شوهرم میخاست بره اصفهان خونه باباش..میدونه  اونا هم راضی نیستن ما بریم خونشون...میگفت بیا بریم تو ماشین بشینید😳😳یعنی شب تو ماشین بخابیم..

اخرشم خودشم رفت...

درست میشه دایی  
2738

خیلیاتوباغ شخصی مراسم میگیرن ولی به نظرم خودخواهیه .درسته که همه دوست دارن عروسی بگیرن ودیگه براشون تکرارنمیشه ولی واقعافکرنمیکنن اگرخدای نکرده یک نفرحتی تواین مراسم ناقل باشه به کل مهموناانتقال میده .

استاتراصلا نرو شوهر من بخاطرکارواجب رفت الان گرفته توقرنطینه س حالشم خوب نیس بخدا ارزششو نداره ببین ...

میگه شما هم نیاید من خودم میرم. مامانشم میره

یعنی بزارم خودش و مامانش برن؟ 

میگه شما هم نیاید من خودم میرم. مامانشم میره یعنی بزارم خودش و مامانش برن؟ 

😞😞😞😞چه فایده اگه بره ناقل بیاد

اللهم صلی علی محمدوآله محمد وعجل فرجهم                          چشم انتظارمعجزه......................