2737
2734
عنوان

این نیست روش اسلام داری😏

| مشاهده متن کامل بحث + 1895 بازدید | 156 پست
29 سالشه 

الان خارج بود بجای این دختر بیچاره هم اون پسر رو میگرفتن به جرم بچه بازی 

چون تو خارج دوس پسر دخترا باید تقریبا همسن باشن و بخصوص اگه دختر زیر 16 سال باشه و پسر خیلی بزرگتر جرم هستش 

دوم اینکه اون پدر روانی الان باید هزاران هزار بلا سرش میومد 

میدونی همه جا ادم بد و خوب هست فقط فرقش اینه که اونجا قانون دارن و مجازات میکنن ولی اینجا هیچی اصلا...

پاسخ افرادی که در کامنت ها فقط بدنبال دعوا، برنده شدن در بحث به هر قیمتی یا تحمیل عقایدشون به شما هستند رو ندهید چون حرف زدن با اینگونه افراد هیچ سودی برای دوطرف نخواهد داشت جز اینکه شما دو دستی آرامش خودتون رو به افراد انرژی خوار می‌دهید. با یک کارت کتابخانه بیش از گواهینامه رانندگی میتوانید به جلو حرکت کنید 📚 با افتخار یک وجترین هستم🥦 به مخلوقات خداوند عشق بورزیم 🙏 با حیوانات مهربان باشیم🐄🐖🐑🐅🐕🌳🌷🌳 دانشجوی علوم پایه ⚗️💊
میگم اگه مردی به زنش خیانت کنه یا با دختری بگرده سر اونم میبرن؟!! حیا و پاکی و اینا برای دختره فقط ...

زنه فیلم خیانت شوهرشو میبره تو دادگاه میزازه جلو قاضی شوهرش ی صیغه نامه درمیاره میزاره جلوی قاضی و تمام

صدای خورد شدن اخرین تکه شیشه های قلب شکسته ام را شنیدم ، دیگر نایی برای زندگی نمانده مهربانم...خدایا نجاتم بده 😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به نظرتون چقد حرف اطرافیان باعث کشته شدن رومینا شده؟؟.

اين ديگه چه توجيهيه؟؟؟!!!! مگه كسي بخاطر حرف ديگران بچه ي خودشو ميكشه؟؟؟ اگه آره لعنت بهش

جهت سفارش انواع كارهاي هنري پيام بدين 😍😍 خدايا همه رو به آرزوهاشون برسون 😇🙏❤️
عزیزم کاملا واضحه بنده خدا ب اون کاربر ک گفتن بیخیال باشین تیکه انداخت😐

میدونم عزیزم عذرخاهی کردم

صدای خورد شدن اخرین تکه شیشه های قلب شکسته ام را شنیدم ، دیگر نایی برای زندگی نمانده مهربانم...خدایا نجاتم بده 😔
2728
شما الان به تمام افراد مذهبی تهمت زدی عزیزم  ، مذهبی های زیادی هستن که ناراحت شدن از این اتفاق& ...

اصلا نمیشه قضاوت رو از بعضیها گرفت مذهبی و غیر مذهبی نداره

من خودم مذهبی ام تقریببا ولی خانوادم که از من بیشتر مذهبی ان خیلی خیلی ناراحت شدن اصلا هم  حق رو به اون پدر ندادن  ولی اینجا همه مذهبی ها رو با یک چوب میزنن

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی
رومینا تنها قربانی نیست قتل های ناموسی خیلی زیاده فقط صداش در نمیاد

من خودم خیلی قتل ناموسی شنیدم همشون همینقدر وحشتناکن به قول شما صداش در نمیاد

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی
تو اروپا اولویت قانون 1.زن 2.حیوون 3.مرد میدونستین؟ 

خب این خوبه؟؟  

ای خدا ۲۵۰هزار شهید تقدیم کردیم ولی تو سایت کشورمونم نباید بگیم فلان...اینکه دشمنان شبکه های پرس تیوی و العالم و... رو مسدود کردن درک میکنم. ولی اینکه اینجا که داخلیه چرا سکولار اداره میشه خدا میدونه...                                                                          دوران بزن در رو گذشته؛  بزنید،                     می خورید!                                                         (🇧🇭+🇮🇶+🇩🇿+🇮🇷+🇱🇧+🇱🇾+🇸🇾+🇸🇩+🇦🇫+🇾🇪)💪✌  تصورشم شیرینه 💓          
2738
جالبه هیچکس حرف از پدر نمیزنه و همه گیر دادن به این بچه بیچاره  این دختر هر کاری هم میکرد پدر ...

اره عزیزم خیلی راه داره این جامعه

اگه پدرش یه کم صبوری می کرد اصلا مشاور اینا هم هیچ بگیم اصلا به فکرش نمی رسید می رفت پیش یه معلم ، معلم دخترش ازش کمک میخواست ، طی چند ماه این بچه از این رو به اون رو میشد کلی تغییر می کرد باباهه هم تغییر می کرد ، هدفدار میشد امیدوار میشد اگه به جای حرف خاله خانباجی و عمو و اون یه لیست نر که تو اعلامیه اش بود پیش یه ادم دلسوز و درست حسابی می رفت ...

گل بگیرن دهن مردم رو با همه ی وجودم میگم همین امروز صبح یه کاربر کلی انگ بی عفتی به کسی زد که نیست از خودش دفاع کنه از اون سر ایران کارشناسیش کرد گذاشتش تو گل و لجن .. همینجا ادم یه کامنت میذاره دو نفر میتونن با دو لحن مختلف بخونن و نظر بدن دیگه پرونده پیچیدن برای کسی که زنده نیست برای دختر بچه ای که به پلیس به قاضی اصرار کرده منو به خونه برنگردونین اخر بی اخلاقیه ، بیسوادی و بی فرهنگی افت جامعه ست ، پدری که از تغییرات سن و سالی دختر بچه اطلاع خاصی نداره از تغییر جامعه از امکاناتی که میتونست استفاده کنه تا راه حل پیدا کنه حتی با وجود اعتیادش .. بچه دار شدن از روی عادت یه مشکل بزرگه

تو اروپا اولویت قانون 1.زن 2.حیوون 3.مرد میدونستین؟ 

اره میدونستم چون زن ها و کودکان اسیب پذیرترن تو جامعه تا مردها 

بیشترین خشونت های جنسی یا فیزیکی و ازار و اذیت های خانگی در همه جای دنیا اول برای زنان اتفاق میافته بعد حالا مثلا کودکان 

همچنین زنها از لحاظ عاطفی حساسترن درمقابل بیماری هایی مثل افسردگی و دوران زایمان و بچه داری هم به حمایت نیاز دارن 

برای همین به زنها بیشتر اهمیت میدن

پاسخ افرادی که در کامنت ها فقط بدنبال دعوا، برنده شدن در بحث به هر قیمتی یا تحمیل عقایدشون به شما هستند رو ندهید چون حرف زدن با اینگونه افراد هیچ سودی برای دوطرف نخواهد داشت جز اینکه شما دو دستی آرامش خودتون رو به افراد انرژی خوار می‌دهید. با یک کارت کتابخانه بیش از گواهینامه رانندگی میتوانید به جلو حرکت کنید 📚 با افتخار یک وجترین هستم🥦 به مخلوقات خداوند عشق بورزیم 🙏 با حیوانات مهربان باشیم🐄🐖🐑🐅🐕🌳🌷🌳 دانشجوی علوم پایه ⚗️💊

من که دلم خیلی براش سوخت  حالا به نظرتون پدرش رو چیکار می کنن ؟

دختری که بابا نداره مشکلاتشو به کی بگه 😔 اگه یکی مزاحمش شد به کی بگه 😔 اگه دلش گرفت با کی درد و دل کنه 😭 کاش من جای تو میرفتم بابایی 
2706