2733
2734
عنوان

این نیست روش اسلام داری😏

1895 بازدید | 156 پست

《ای اهل ایمان از گمان های بد در مورد دیگران بپرهیزید که برخی از گمان ها گناه هستد》

رومینا رو قضاوت نکنید 🚫 از خدا بترسید که قاضی مطلق فقط خودشه☝️ 

برید به فکر آخرت خودتون باشید با این حرفهایی که میزنید

آهای آدمایی که نماز میخونید

ماه رمضون تموم شد روزه هاتون قبول😶

خدا گفته اگر از حق خودم بگذرم از حق الناس نمیگذرم🤫 پس خیلی به نماز روزه هامون افتخار نکنیم 🙂

تا وقتی که حق الناس تهمت رو به جون میخریم بهشت بهمون حرامه.....

خدا گفته آبروی مومن برام از ارزش خانه کعبه بالاتره🕋 میفهمیم همین اسلامی که داریم ازش حرف میزنیم برای تهمت چه عذابی در نظر گرفته؟؟ چه بسا زنا کار توبه کنه و خدا بهش لطف و رحمت کنه و ببخشه ولی در مورد حق الناس خود خدا گفته حق الناس رو تا زمانی که خود اون شخص نبخشه، من هم نمیبخشم.......

اسلام دین رحمته نه تهمت!!!! اینجوری میخواید اسلام داری کنید ؟؟؟؟؟؟  جهت اطلاعتون اسلام همچین آدمایی رو نمیخواد☺

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی

خا:/

شلوارپلنگی🐅 اراذل و گنگسترِ شهر آمل و حومه🤣🥸🍻خب لامصب من اگ پروفمو عوض کنم ک اینجا دیگ کسی منو نمیشناسه ک🤣😒🤌🏽 والا بخدا...اصاب نداشته ی منو نداشته تر میکنن با این کاراشون                     وَ بنازم کاربری را که همه او را با پروفایلش میشناسند:)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خا:/

تو هر تاپیکی میرم هسی😂😂دمت گرم

عضوشدن توی نی نی سایت برام مثل ی چالش شخصی هستش!چون اینجا طرزفکرایی و میبینم ک منو ب ستوه میارن اما با خودم شرط کردم که به وسیله این سایت صبرمو ببرم بالا و جواب هرچیزی و ندم و پرخاش نکنم!🙂😁تجربه های بقیه هم برام جالبن!خودم جای اونا میزارم و خیال بافی میکنم که اگه جای اون طرف بودم چیکار میکردم🧐🤔دوستون دارم بوس ب همتون ب خصوص آبانیاو ب جز برادرای سایت😁😁😁
تو هر تاپیکی میرم هسی😂😂دمت گرم

🤪🤸‍♀️

مهسا اینجا مهسا اونجا مهسا همه جا

شلوارپلنگی🐅 اراذل و گنگسترِ شهر آمل و حومه🤣🥸🍻خب لامصب من اگ پروفمو عوض کنم ک اینجا دیگ کسی منو نمیشناسه ک🤣😒🤌🏽 والا بخدا...اصاب نداشته ی منو نداشته تر میکنن با این کاراشون                     وَ بنازم کاربری را که همه او را با پروفایلش میشناسند:)
2738
قضیه رومینا چیه

دختر ۱۳ ساله با دوس پسرش فرار کرد پلیس برش گردوند خونه خودشون وختی خواب بوده باباش با داس سرشو جدا کرده 

صدای خورد شدن اخرین تکه شیشه های قلب شکسته ام را شنیدم ، دیگر نایی برای زندگی نمانده مهربانم...خدایا نجاتم بده 😔

کاش بفهمن

کاش میفهمیدیم اگه نظر یکی باما فرق داره دلیل نمیشه نهایت بیشعوری رو به کار ببریم و بتوپیم بهش چه تو مجازی چه واقعی کاش آدما اونقدری که ادعای شعور دارن نصف همون ادعا شعور داشتن 

بیگناه ترین  فرد رومینا بود اتفاقا 

اول پدر باید قضاوت بشه بعد اون پسر احمق ۳۰ ساله 

انگار مامانم رفته بازار منو نبرده                               انگار همه دوستام افتادن کلاس A من افتادم کلاس B انگار همه رفتن اردو به جز من                                   انگارنقاشی 19 شدم           انگار دوباره 8 سالمه           انگار دوباره زورم به هیچی نمیرسه :(   
2706