2733
2734
عنوان

سهام عدالت

136 بازدید | 10 پست

میشه منو راهنمایی کنین؟

ما اگه بخوایم سهاممون رو بفروشیم اول باید ازاد سازی کنیم یا نمیخواد؟ بعد اینکه اگه ازاد سازی کنیم دیگه سود سالانه دولت بهمون تعلق میگیره یا نه؟  بانکمونم ملیه. برای فروش باید بریم بانک یا سایت؟

همیشه نفر سوم یه رابطه شدن بد نیس، نفرسومی که وارد زندگی ما شد، همه دنیامون شد🤩🤩 و حالام منتظر نفر چهارمیم😁😁😁 

سهام خودم ۴۴۰ سهام شوهرم ۵۳۰.

چقد میشه فروششون؟ نمیدونین کی واریز میکنین اخه بدهکاریم 

همیشه نفر سوم یه رابطه شدن بد نیس، نفرسومی که وارد زندگی ما شد، همه دنیامون شد🤩🤩 و حالام منتظر نفر چهارمیم😁😁😁 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4431872/کی-مراحل-ثبت-نام-سِجامو-بلده-من-تا-حدودی-رفتم-ولی- ...

استاترشایداین تاپیکم کمکتون کنه

اللهم صلی علی محمدوآله محمد وعجل فرجهم                          چشم انتظارمعجزه......................
2728

به نظرم  اصلا نفروش.

اگر به بورس واردی آزاد کن .اگر وارد نیستی آزاد نکن .

خدایا مارا به غصه های معمولی مان برگردان...به قسط های عقب افتاده ،ترافیک های طولانی،خیابان های شلوغ، دغدغه های زیاد،هدف های سخت،خستگی های مفرط...به همان روزها که همدیگر را قضاوت میکردیم وبه قضاوت های هم توجهی نمی کردیم.به همان روزها که دنیا اینقدر آلوده نبود،که آلوده بود وحاد نبود ،که آلوده  بود واز آلودگیش نمی مردیم...که دلواپس حال عزیزانمان  بودیم نه جانشان !ما را برگردان به روزهایی که سلامتی اینقدر گریز پا نبود ،که میشد لابه لای همین مشکلات و دغدغه های ریز ودرشت،با خیالی آسوده فنجانی  برداشت ،چایی ریخت ...کنار پنجره ای ایستادودر کمال اطمینان و آرامش نفسی عمیق کشید .که می شد کسی را به آغوش کشید وآرام شد .میشد دستان کسی را گرفت وبدون هراس تمام شهر را قدم زد وغصه ها و درد ها را فراموش کرد .دلمان لک زده برای یک آغوش، یک لبخند ،یک خیال تخت...دلمان لک زده برای یک زندگی آرام و معمولی ...خدایا در آغوشمان بگیر که خسته ایم ...خودت حال زمین را خوب کن 
استاترشایداین تاپیکم کمکتون کنه

این برا بورسه من میخوام بفروشم

به نظرم  اصلا نفروش. اگر به بورس واردی آزاد کن .اگر وارد نیستی آزاد نکن .

نه بورس بلد نیستم. میگن شی. دردشو میشه فروخت به پولش احتیاج دارم. بقیش میمونه برامون دیگه

2738
وقتی آزاد کنی دیگه سود بهت تعلق نمیگیره چون سهامی نداری دیگه 

پس هفتاد درصد بقیش چی میشه

نه بورس بلد نیستم. میگن شی. دردشو میشه فروخت به پولش احتیاج دارم. بقیش میمونه برامون دیگه

عزیزم  سی درصد که فکر کنم‌خیلی مبلغ ناچیزی بشه .دقیق نمیدونم .ولی سهام عدالت ازبهترین شرکت های دولتیه  .مطمئن باش بعدها بخاطر فروشش حتما پشیمون میشی .

خدایا مارا به غصه های معمولی مان برگردان...به قسط های عقب افتاده ،ترافیک های طولانی،خیابان های شلوغ، دغدغه های زیاد،هدف های سخت،خستگی های مفرط...به همان روزها که همدیگر را قضاوت میکردیم وبه قضاوت های هم توجهی نمی کردیم.به همان روزها که دنیا اینقدر آلوده نبود،که آلوده بود وحاد نبود ،که آلوده  بود واز آلودگیش نمی مردیم...که دلواپس حال عزیزانمان  بودیم نه جانشان !ما را برگردان به روزهایی که سلامتی اینقدر گریز پا نبود ،که میشد لابه لای همین مشکلات و دغدغه های ریز ودرشت،با خیالی آسوده فنجانی  برداشت ،چایی ریخت ...کنار پنجره ای ایستادودر کمال اطمینان و آرامش نفسی عمیق کشید .که می شد کسی را به آغوش کشید وآرام شد .میشد دستان کسی را گرفت وبدون هراس تمام شهر را قدم زد وغصه ها و درد ها را فراموش کرد .دلمان لک زده برای یک آغوش، یک لبخند ،یک خیال تخت...دلمان لک زده برای یک زندگی آرام و معمولی ...خدایا در آغوشمان بگیر که خسته ایم ...خودت حال زمین را خوب کن