2703
2553
عنوان

قانون جذب

142 بازدید | 14 پست

سلام دوستان بیان در مورد قانون جذب حرف بزنیم 

تجربه دارین؟

برا من کاملا برعکس اتفاق میوفته

یا من قانون جذب رو بد متوجه شدم؟؟؟

۹۹/۹/۹ من به بزرگترین آرزویم میرسم الـ💋هی هزاران با شکرت💐💐💐💐💐💐

خوبع دوسش دارم:)♡

شلوارپلنگی🐅 اراذل و گنگسترِ شهر آمل و حومه🤣🥸🍻خب لامصب من اگ پروفمو عوض کنم ک اینجا دیگ کسی منو نمیشناسه ک🤣😒🤌🏽 والا بخدا...اصاب نداشته ی منو نداشته تر میکنن با این کاراشون                     وَ بنازم کاربری را که همه او را با پروفایلش میشناسند:)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

وای برا منم کافیه کسیو مسخره کنم یا بگم کاریو اشتباه انجام میدی تا سر خودم نیاد کائنات بیخیال نمیشه که باید بزنه تو دهنم😂😂😂

فرصت ها مثل رنگین‌کمان میمونن اگه زود نبینیش دیگه معلوم نیست باز کی ببینی🌈                                                                  در انتظار آرزوهایم ...💫🌠
2714
قانون جذب یعنی باور و تلاش خودتون....هرانسانی میتونه بهش برسه قرار نیست کار خاصی انجام داده بشه

خوب عزیزم من وقتی کامل مثبتم به خودم اطمینان میدم میشه حتما میشه خدا چی میشد اگه میشد 

به بهترین شکل ممکن بر عکس میوفته😔

ولی من نا امید نمیشه همیشه خودم و ذهنمو مثبت نگه میدارم

خوب عزیزم من وقتی کامل مثبتم به خودم اطمینان میدم میشه حتما میشه خدا چی میشد اگه میشد  به بهتر ...

باید به دنبال چیزی نباشید ما معامله میکنیم با خدا...هرچیزی در بی خبری اتفاق می افته

اگر خودت را فراموش کنی، تبدیل به کائنات می‌شوی...
باید به دنبال چیزی نباشید ما معامله میکنیم با خدا...هرچیزی در بی خبری اتفاق می افته

عزیزم قشنگ توضیح بده لطفا

یعنی چی در بی خبری

یعنی بگی فراموش کنی؟؟؟

عزیزم قشنگ توضیح بده لطفا یعنی چی در بی خبری یعنی بگی فراموش کنی؟؟؟

من میکائیلم...چندتا مبحث و موضوع توی اکانتم هست اگ وقت دارید بخونید از زندگیم گفتم اگ سوال داشتید باز بپرسید

من میکائیلم...چندتا مبحث و موضوع توی اکانتم هست اگ وقت دارید بخونید از زندگیم گفتم اگ سوال داشتید با ...

چشم با کمال میل حتما میخونم 

اگه میشه اینجا ی توضیح درمورد سوال من بدید لطفا 

چرا خواسته هام کاملا برعکس اتفاق میوفته 

این بگم منفی فک کنم مثبت میشه 

دلیلشو بگید لطفا اصلاح کنم ذهنمو 

چشم با کمال میل حتما میخونم  اگه میشه اینجا ی توضیح درمورد سوال من بدید لطفا  چرا خواسته ...

زندگی ما با فکر جلو نمیره با احساس درونیه ما جلو میره..خواسته های ما باید با جریان زندگی همراه باشه...شما شاید ببینید یک پیرمرد در یک روستای دور افتاده ب قانون جذب رسیده اما ما نرسیدیم و این یعنی ما از حقیقت عالم دوریم

2706