2733
2734
عنوان

شما چقدر عشقتونو کنترل میکنید؟؟

160 بازدید | 12 پست

متن کپی شده از جایی:

اگه كسي رو دوسش دارين ازادش بذارين، شما با محدود كردن يه نفر نميتونيد اونو براي خودتون نگه دارين مفهوم واقعي عشق واقعي اینه

فرزندتون،همسرتون،خواهرتون،برادرتون .. هركسي رو كه دوسش دارين،قانون زندگي همينه،پرنده اي كه به شما عايد باشه تو قفس فقط پوسيده ميشه،

بذارين پرنده تون پرواز كنه،خوب و بد رو تجربه كنه،فقط در اين صورتِ كه ميتونين معناي واقعي دوست داشتن رو درك كنين..

اگر وابسته ش هستيد بايد بدونيد كه وابستگي نمايي از كنترلگري افراد هستش، واسه همينه كه وقتي از هر جنبه اي به كسي وابسته ميشيد طرف مقابل ازتون سرد ميشه، چون ذات انسان نميتونه كنترل شدن رو تحمل كنه..

انسان  در انتخاب، آزاد آفریده شده است   تا زمانیکه شخصی به من آسیب وارد نکند اجازه ندارم رفتار  و عقاید  او را نقض کنم یا به آنها توهین کنم   والا افزایش وزن هم به اندازه کاهش وزن سخته ،اگه ما لاغرا میتونستیم سریع به وزن ایده آلمون برسیم پس چرا اینقدر از انداممون ناراضی هستیم؟ 

:)

شلوارپلنگی🐅 اراذل و گنگسترِ شهر آمل و حومه🤣🥸🍻خب لامصب من اگ پروفمو عوض کنم ک اینجا دیگ کسی منو نمیشناسه ک🤣😒🤌🏽 والا بخدا...اصاب نداشته ی منو نداشته تر میکنن با این کاراشون                     وَ بنازم کاربری را که همه او را با پروفایلش میشناسند:)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اصلا کنترلش نمیکنم.نه اون نه من

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
2728

اووووووف من همش به همسرم گیرمیدم مدادم گوشیشوچک میکنم وکنترلش میکنم😖

من پسرموبعدازتولدش ازدست دادم بخاطر فشارخون بالام تیکرمم که میبینیدآبیه فقط به امیدبرگشت پسرمه😢میشه واسه سلامتی منو نی نیم یه صلوات بفرستین آخه بارداری خطرناکی پیش رودارم😔
اووووووف من همش به همسرم گیرمیدم مدادم گوشیشوچک میکنم وکنترلش میکنم😖

چرا مگه چیزی ازش دیدی

انسان  در انتخاب، آزاد آفریده شده است   تا زمانیکه شخصی به من آسیب وارد نکند اجازه ندارم رفتار  و عقاید  او را نقض کنم یا به آنها توهین کنم   والا افزایش وزن هم به اندازه کاهش وزن سخته ،اگه ما لاغرا میتونستیم سریع به وزن ایده آلمون برسیم پس چرا اینقدر از انداممون ناراضی هستیم؟ 
2738
چرا مگه چیزی ازش دیدی

ن فقط قبلا تومجردیش خیلی رفیق باز بوده الانم که زنیکه هرزه سرکارشه وباهاش همکاره چند بار پیام داد وزنگ زد منم زنگ زدم هرچی ازدهنم درومد بارش کردم الانکه مزاحم نمیشه ولی خب خدامیدونه سرکارش چخبره اماخب من شوهرمو قسمش دادم که خیانت نکنه

من پسرموبعدازتولدش ازدست دادم بخاطر فشارخون بالام تیکرمم که میبینیدآبیه فقط به امیدبرگشت پسرمه😢میشه واسه سلامتی منو نی نیم یه صلوات بفرستین آخه بارداری خطرناکی پیش رودارم😔

اصلا😏

۹۹/۹/۹ قرار بود بی بی چکم مثبت بشه اما خدای رحمان الرحیمم زودتر عافلگیرمون کرد یعنی۹۹/۸/۱۹😍خدایااااا شکرت.ان شاءالله همه منتظرا این طعم را بچشن🥰وقتی رفتم سنوگرافی دکتر گفت دختره نمیدونستم چیکارکنم،یکم خجالت کشیدم از خوشحال بودنم اما از خوشحالی از گوشه چشمم اشک اومد،نمیدونستم به بابایی چه جوری بگم که ما هانا خانوم داریم🌺

یعنی در این حد که نپرسیم کجایی چیکار میکنی غذا خوردی یا نه جایی رفتی خبر بده؟!

چون ما چند ساله اینیم ولی بیشتر نزدیک میشیم تا دور 

بستگی به آدمش‌ داره گفته شما همه مثل هم نیستن

دقیقا.من اوایل خیلی گیر بودم و داشتیم از هم دور می‌شدیم.خدارو شکر زود متوجه شدم که گیر دادن و کنترل افت رابطه هستش

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲