2726

بچه ها برای یه کاری ک انجام دادیم با شوهرم من هماهنگی انجام داده بودم و یه جایی رو پیدا کردم حالا مدام داره سرکوفت میزنه ک یارو گرون حساب کرد یارو کارش خوب نبود اگ‌ب من میسپردی بیشتر راضی میشدیم این به درد نمیخورد این در حالیه ک کارش بد نبود ولی هر روز داره سرکوفت میزنه بهم حتی جلو زن داداشم گفت دوتا اوسکول رو هماهنگ‌کرده اورده ‌..الانم پیام داد طرف میگه اینقد پول بده بابا اینارو از کجا پیدا کردی چرا ب خودم نسپردی دیگه ب غلط کردن افتادم همش داره سر این قضیه مسخره ام میکنه

:(

شلوارپلنگی🐅 اراذل و گنگسترِ شهر آمل و حومه🤣🥸🍻خب لامصب من اگ پروفمو عوض کنم ک اینجا دیگ کسی منو نمیشناسه ک🤣😒🤌🏽 والا بخدا...اصاب نداشته ی منو نداشته تر میکنن با این کاراشون                     وَ بنازم کاربری را که همه او را با پروفایلش میشناسند:)

بگو فکو فامیل من نیستن که میخواستی خودت پیدا کنی مجانی دراد

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

میخواستم بگی خودت بهترواردبودی میخواسته توپیداکنی😐

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  

شما این حرفو بهش نزنی ها خوب نیست ولی اگه من بودم به شوهرم میگفتم اگه انتخابام خوب بود که الان کنار تو نبودم😁😁

گفته بودی بلدی حال مرا خوب کنی.. حال من خوب خراب است.. به آن دست نزن