2737
2734

من خیلی عبا دوس دارم 🧡 ، تو بارداری میشه پوشید ، بد نشون نمیده؟🤔

پیجی یا سایتی سراغ دارین ازش خرید کرده باشین ، راضی باشین

قیمتشم مناسب باشهههه ، خیلی .گرونن بعضی پیجا🥴

بهترین جای ممکن ایستادم...در بهترین زمان....  

لباس باردادی گرونه کلن بدوزیم بالا درمیاد

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

بله من همه عبا و لباس های لبنانی ام رو از کانال حریم عفاف تو سروش میخرم ...

مزون دوز هست فیت بدن خودت میدوزه😍😊

نازنیڹ زهـرا هستمـ😎..میشہ واسہ همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ بفرسے آبجے؟❤🙏...خوشحال باش بانو تو برگزیده ے حضرتـ زهرایے تو انتخابـ شده ے مادرساداتے انتخابتـ ڪردڹ براے حجابـ براے نجابتـ😍❤ با حجابتـ لبخنــد رو به لبـ هاے مہدے زهـراس بیار خواهری باشہ؟😊 مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور😌.... مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلاے بہشتـ مڹ در زمینہ... 😍😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مخصوص بارداری نمیخوام که ، از این عبا گشادا مثلا ، که بعدا بتونم بپوشمش

اهااا

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
بله من همه عبا و لباس های لبنانی ام رو از کانال حریم عفاف تو سروش میخرم ... مزون دوز هست فیت بدن خو ...

قیمتاش مناسبه؟ در  چه حد قیمت عباهاش؟ 

عکس کاراش رو نداری؟

بعد من سروش ندارم ، اپ دیگه ای نداره؟؟

قیمتاش مناسبه؟ در  چه حد قیمت عباهاش؟  عکس کاراش رو نداری؟ بعد من سروش ندارم ، اپ دیگه ا ...

نمیدونم اپ دیگه داره یا ن ..

لباس لبنانی هاش از قیمت ۳۰۰ شروع میشه ب بالا

عبا هاش از ۵۰۰ به بالا ...

نمونه کاریش چشم میذارم براتون اون مدلی ک خودم ی ماه پیش خریدم رو میذارم برات

نازنیڹ زهـرا هستمـ😎..میشہ واسہ همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ بفرسے آبجے؟❤🙏...خوشحال باش بانو تو برگزیده ے حضرتـ زهرایے تو انتخابـ شده ے مادرساداتے انتخابتـ ڪردڹ براے حجابـ براے نجابتـ😍❤ با حجابتـ لبخنــد رو به لبـ هاے مہدے زهـراس بیار خواهری باشہ؟😊 مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور😌.... مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلاے بہشتـ مڹ در زمینہ... 😍😢
2738
نمیدونم اپ دیگه داره یا ن .. لباس لبنانی هاش از قیمت ۳۰۰ شروع میشه ب بالا عبا هاش از ۵۰۰ به بالا . ...

مرسی ، قیمتاش بالاس ولی🙈 کلا عبا خیلی گرونه

عزیزم من این عبا رو یکی دوماه پیش گرفتم ۵۰۰ تومن 

برای پیاده روی ازش استفاده میکنم و مکان اایی ک چادر سختمه مثلا تو طبیعت و کوه و کتار دریا 

همینه پیجش 

بله همینه 

2706