2737
2734

تولد بچه شوهرم نزدیکه14سالشه 

تولد خودم شوهرم خونه پدرم و پدرشوهرم و دعوت کرده بود منم به پسر شوهرم گفتم برای تولد تو فلان غذا و فلان دسر و درست میکنم اونم برگشت گفت تولد میخام چکار... حالا بنظرتون براش تولد بگیرم یا نه اگر نه دلیلشو بهشون بگم بعد روز تولدش؟؟؟ 

برام دعا کنید لطفا 🙏🙏🙏هیچ وقت تا حالا احساس خوشبختی نکردم. دعا کنید زندگی م جوری بشه که میخوام.... ان شاء الله شمام هرچی از خدا میخوای ن بهتون بده و ب مراد دلت ون برسین 

چندساله ازدواج کردی؟یعنی چندساله ک با بچه شوهرت زندگی میکنی

میشه لطفابرای پدربزرگم یه فاتحه بفرستین🖤حسرت دیدن روی ماهش برای همیشه رودلم موند...😔 قراربودزودبرگردم کنارش ولی...ندیدمش و پرکشید.... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بنظرم بگیر اون همینطوری یچیزی گفته بعداً دلخور میشه

نمیدونم از کجا پیدات شد   توجاییکه همه چی دراماتیک باشه.     فکرشم نمی کردم بشه باتو.      رابطمون انقدر رمانتیک باشه.  اگه دوست داری یک فاتحه برای مامانم بفرست😥مرسی ازتون😘. کنکوریای تجربی سوالی دارین درخدمتم
2738
چندساله ازدواج کردی؟یعنی چندساله ک با بچه شوهرت زندگی میکنی

یک ساله تمامم نشده هنوز

برام دعا کنید لطفا 🙏🙏🙏هیچ وقت تا حالا احساس خوشبختی نکردم. دعا کنید زندگی م جوری بشه که میخوام.... ان شاء الله شمام هرچی از خدا میخوای ن بهتون بده و ب مراد دلت ون برسین 
گناه داره بگیر 

خیلییییییییییی زبون درازه 

بچه شوهرت یعنی بچه تو نیس

اوایل خیییییلی دوستش داشتم و بهش محبت میکردم ولی تو روم ایستاد و بهم گفت اگر زن خوبی بودی بچه خودتو تنها نمیزاشتی و تهدیدم کرد که در آینده حسابمو میرسه... الان ازش متنفرم 

یک ساله تمامم نشده هنوز

خب بگیر براش...تو باید خودتو بهش نزدیک کنی...اون هنوز نتونسته تورو قبول کنه...هرچی هم ک زبون داشته باشه و فلان ..تو بازم باید صبوری کنی چون شده جزئی از زندگیت...سعی کن باهاش دوست شی

میشه لطفابرای پدربزرگم یه فاتحه بفرستین🖤حسرت دیدن روی ماهش برای همیشه رودلم موند...😔 قراربودزودبرگردم کنارش ولی...ندیدمش و پرکشید.... 
بگیرخوشحال میشه به همدیگه هم نزدیکترمی شید

خیلی تا حالا بش محبت کردم فقط پرو شده 

هم خودش هم شوهرم

بعدش اون برای تولد من هیچی بهم کادو نداد

از شوهرت بپرس

از اون بپرسم میگه بگیر دیگ ه

2706