2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من20ام به بعد پریودم هست ولی الان روزای تخمک گذاریم هس پیش شوهرم نیستم

نمیدونم دیگه چی بشه

در وجود من دو قلب میتپد💕یه صلوات مهمونم کن برای سالم بودن تو دلیم😘آهای تویی که امضایی منو میخونی هر چی آرزوی خوبه مال تو🥰
2731

من موعدم ۲۰خرداده

یکم امپول زدم که روز ۱۵دوره ام بود

روزای ۸،۱۲،۱۴،۱۶،۱۸هم اقدام داشتم و احتمالا دو بار دیگم برم اقدام و بعدش منتظر کسب نتیجه این مسابقه بمونم😂😭

۹۹/۱۱/۲۵ بعد از ۲۵روز تاخیر بی بی مثبت شد۹۹/۱۱/۲۷ آزمایشم مثبت شد با بتای ۹۰ خدایا سپردمش بخودت ۹۹/۱۲/۱۰ سونوی تشکیل جنین دادم الهی شکر ۵هفته شدم..۹۹/۱۲/۲۴قشنگ ترین صدای دنیارو شنیدم .خدایا خودت حافظ این معجزت باشو بالاخره ۲۰ مهرماه فرشته من بدنیا اومد پسر قشنگم عاشقتم.401/9/17 بارداری دوم .خدایا خودت تودلیمو حفظ کن.۹/۲۳سونوی تشکیل ساک و جنین دادم.
من موعدم ۲۰خرداده یکم امپول زدم که روز ۱۵دوره ام بود روزای ۸،۱۲،۱۴،۱۶،۱۸هم اقدام داشتم و احتمالا د ...

انشالله ک نتیجه می گیری امپولم ک زدی شانست بالاست من همینجوری تا ۱۶ دوره ام اقدام کردم نمیدونم چی بشه دیگه

الهم صل علی محمد وال محمد.ذکر زیاد موجب ارامش دل است
2738

از دیروز هم نوک سینه هام شدید درد میکنه نمیتونم دست بزنم اینم بی سابقه هست این ماهه اوله اینطوری شدم 

یه پسر دارم قند عسل برا دومی اقدام کردم😍😍😍😍به زودی این تیکر واقعی میشود😍😍😍😍
از دیروز هم نوک سینه هام شدید درد میکنه نمیتونم دست بزنم اینم بی سابقه هست این ماهه اوله اینطوری شدم ...

ان شاالله که مامان شدی عزیزم

من فقط ترشح دارم و تیر کشیدنای یهوویی تخمدان چپ

۹۹/۱۱/۲۵ بعد از ۲۵روز تاخیر بی بی مثبت شد۹۹/۱۱/۲۷ آزمایشم مثبت شد با بتای ۹۰ خدایا سپردمش بخودت ۹۹/۱۲/۱۰ سونوی تشکیل جنین دادم الهی شکر ۵هفته شدم..۹۹/۱۲/۲۴قشنگ ترین صدای دنیارو شنیدم .خدایا خودت حافظ این معجزت باشو بالاخره ۲۰ مهرماه فرشته من بدنیا اومد پسر قشنگم عاشقتم.401/9/17 بارداری دوم .خدایا خودت تودلیمو حفظ کن.۹/۲۳سونوی تشکیل ساک و جنین دادم.
انشالله ک نتیجه می گیری امپولم ک زدی شانست بالاست من همینجوری تا ۱۶ دوره ام اقدام کردم نمیدونم چی بش ...

عزیزم فقط باید خدا بخواد من دوماه دیگم امپول زدم و نشده 

ولی دیگه توکل بخدا

ان شاالله که مامان شدی عزیزم من فقط ترشح دارم و تیر کشیدنای یهوویی تخمدان چپ

منم دیشب درد پریود و کمر درد داشتم 

عزیزم فقط باید خدا بخواد من دوماه دیگم امپول زدم و نشده  ولی دیگه توکل بخدا

انشالله اینبار مامان‌ شدی😍😍😍😍😍

سلام من ماه گذشته 16 ام پریود شدم ولی خب تاریخ پریودام بعد اقدام به هم ریخته. 4 ام و 5 ام ترشحات و خونریزی قهوه ای داشتم یکم درد زیر شکم بعدش دیگه هیچی. امکانش هست باردار باشم؟

2706