2726

میشه راهنماییم کنید من زیادی از حد حرف میزنم وگاهی واقعا چرت وپرت میگم بعدا پشیمون میشه  کمکم کنید

خدایا هرچیزی ک به صلاح هردوجهانم است راخودت رقم بزن الهی آمین...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

گناهان زبان از آیت الله دستغیب رو بخون 

دیگه کلا دهن بسته میشه

.لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.

قبل از حرف زدن فکر کن به چیزی ک میخایی بگی ببین این حرفت به کسی برمیخوره نمیخوره اصلا واجبه گفته شه بگی چ عواقبی ممکنه واست داشته باشه اولش شاید سخت باش اما کم کم عادت میشه و اینم بدون لازم نیس جواب هرکسی رو بدی و هر چیزی کوچیکی ک واست اتفاق افتاده به جززیات به بقیه تعریف کنی لازم نیس حرفی رو ک کسی ازت نپرسیده پیش پیش بگی وقتی کسی ازت نظری نخواسته نظرتو بدی رو تک تک اینا ک گفتم فکر کن سعی کن اعمال کنی

وای دقیقا من میخوام تاپیک برعکس رو بزنم اصلا اصلا حرف نمیزنم همیشه ساکتم، دوست دارم با شوهرم حرف ب ...

چجوری اینجوری هستید 

به چی فکر میکنید ک سکوت میکنید میشه بمنم یاد بدید

مثل همسر منی. خیلی از دستش حرص می خورم. ولی خودم کم حرفم. تو 7 سالی که ازدواج کردم شاید یک صفحه هم با خانواده همسرم حرف نزدم. هر حرفی می خوای بزنی بیار نوک زبونت ولی بازگو نکن. چندین بار امتحان کن. موفق میشی

ببین تو هم حتما مثل من بعدااز حرف زدن توی یه مجلس دچار عذاب وجدان میشی؟ بذار یه راهکار بهت بدم

اره گلم چ راهی

2706