2733
2734
عنوان

دوستم میخواد بیاد خونمون چطوری بهش بگم بر نخوره بهش؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1526 بازدید | 25 پست
بگو من یه خورده انگار سرما خوردم میخوای نیا یه موقع شاید کرونا باشه😂با شوخی و خنده بگو بهش .

😂😂😂

از این کاربری دو نفر استفاده میکنن❤️😊......‏دختر باید کمرباریک باشه؟ مگه استکانه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بعد میگه باشه هفته بعد میام 😑

من که به همه حتی خانواده شوهرم فهموندم بشددددت حساسم نسبت ب این قضیه و نمیاد کسی خونم ازمم ناراحت نمیشن 

الکی که نیس با جونت سرو کار داره

2738
بعد میگه باشه هفته بعد میام 😑

بگو عزیزم من سرماخوردم رفتم دکتر بخاطر اوضاع ییماری گفته به هیچ عنوان بیرون نرو . و رفت وامذ نکن بمونه ایشالا یه فرصت مناسب

تا خدا با من است زمانه با من است .
خجالت نکش عزیزم الان من بعد از نه ماه اومدم شهرمون مادر شوهرم تا فهمید اومدم خودش و زد به مریضی که ن ...

عجب 😑

از این کاربری دو نفر استفاده میکنن❤️😊......‏دختر باید کمرباریک باشه؟ مگه استکانه

دومتر فاصله بگیر بشین رفتم ظرفارو بشور الکل بزن همه جارو

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب