2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

قوی و با اراده م

زود عصبی میشم درمقابل همسرم

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

کینه ای  لج باز  ی دنده  حرف باید حرف خودم باشه در عین حال دلسوز و مهربون 

اهان وقتی ک عصبانی میشم کنترلمو از دست میدم و حرفای میزنم ک نباید بزنم جالبه بعدشم خودم یادم نمیاد چی گفتم 

من صفات خوبم همزمان صفات بدمم هست: ریزبین و تحلیل گرم.خوش بین و آسونگیرم.در مورد تربیت فرزند حساسم.حاضرجوابم.رک و صریحم

هوای خوب مثل زن خوب استهمیشه نیست. ..زمانی هم که هست, دیرپا نیست.مرد اما پایدار تر است.اگر بد باشد, می تواند مدت ها بد بماند و اگر خوب باشد, به این زودی بد نمی شود اما زن عوض می شود با بچه, سن, رژیم, حرف, ماه, بود و نبود آفتاب, وقت خوش...زن را باید پرستاری کرد با عشق،حال آن که مرد می تواند نیرومند تر شود اگر به او نفرت بورزند
2738

بد:خیییلی فکر میکنم.لجبازم.مغروزم

خوب.مینه آیی نیستم.مهربونم.از ویزای کوچیک خوشحال میشم.اشتباهمو قبول میکنم.زود آروم میشم.با اراده م.همفکر و همراهم.با ادبم

معلم ابتدایی. و  مدرس زبان هستم...سوالی داشتید خوشحال میشم کمک کنم😊
2706