2737
2734

هرکی با هرکی فرق داره.مال بعضیا واقعا راحت و تو زمان کم پیش میره.البته من سزارین بودم

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

برای من کمتر از دو ساعت طول کشید

خدایی اصلا به اون سختی نبود که همه میگفتن

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
2731

عزیزم اصلا ترس ندارها نترسی به این فک کن تمام گناهات بعد ایمان پاک میشه میشی عین همون نوزاد قشنگت منم استرس زیاد داشتم اما دیدم همش الکیه اگر به خودت استرس الکی وارد کنی زایمان زودرس میگیری🥰

من زایمان اولم خیلی راحت بود از شردع درد های خفیفم تا زایمانم کلا ۳ ساعت طول کشید و بخیه هامم درد نداشت راحت بود اصلا نفهمیدم ایشالا برای تو هم راحته، به عنوان کسی که دو بار زایمان طبیعی داشته میگم اولی راحت تر بود 

خواسته شده در اولین شب قدر ۱۹ ماه رمضان سال ۱۳۹۹ هجری شمسی دریافت : ۹۹/۷/۹ خدایا این بار جوری دستمونو بگیر  که جبران تموم سختیامون بشه، آمین، خدایا روزی مغازمون رو به خودت میسپارم و بهت ایمان دارم که خوشحالمون میکنی ، خدایا رابطه شوهرم با خودمو بچه هامو خونوادمو هم به خودت میسپارم🙏❤❤❤

برا من دوازده ساعت طول کشید.چون ترسیدم و سریع رفتم بیمارستان . برا دخترخالم یه ساعت چون نترسید و درداشو کنار شوهر و مادر و خواهر خودش کشید.

هوای خوب مثل زن خوب استهمیشه نیست. ..زمانی هم که هست, دیرپا نیست.مرد اما پایدار تر است.اگر بد باشد, می تواند مدت ها بد بماند و اگر خوب باشد, به این زودی بد نمی شود اما زن عوض می شود با بچه, سن, رژیم, حرف, ماه, بود و نبود آفتاب, وقت خوش...زن را باید پرستاری کرد با عشق،حال آن که مرد می تواند نیرومند تر شود اگر به او نفرت بورزند

ببین من دوتا زایمان طبییعی داشتم 

زایمان اولم ماما خصوصی گرفتم و خییلی خداروشکر خوب بود ببین درد میگیرتت در حد تیم ملی و لی بچه سیرش ک بیاد کاااااامل دردات از بین میرن 

2738