2726
عنوان

آیا برم نرم موندم بخدا

224 بازدید | 20 پست

خواهرم تولد گرفته دوستام با شوهراشون میان کلا سیستم من با خواهرم فرق میکنه اونا با دوستاشون ‌وشوهراشون راحتن و با هم شوخی می‌کنند اینا اهل قلیون و.. اینام هستم اما من و همسرم نه وارد این طور جمعا نمیشیم زیاد چون بچم داریم انقد با رفیق رفت و آمد نداریم حالا خواهرم هیییی اصرار ر به منو و شوهرم که باید بیاین نیاید ناراحت میشم شوهرمم چند بار خودش مستقیما گفته نمیایم اما دید خواهرم ناراحت شد گفت بریم اما یه گوشه بشین بنظرتون چیکار کنم شما بودید می‌رفتید 

وارد تاپیک گروه لاغری بامداد خمارشدم به امید خدا و با اراده ی قوی تا عیدوزنمو 70میرسونم تونستم همیشه و اینبارم میتونم وزن اولیه در در 13دی 83وزن هدف 70❤️❤️😍😍😍💪💪💪💃💃👯‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نه جون اگه از دست بره دیگه بر نمیگرده

" تو مرا آزردی !...که خودم کوچ کنم از شهرت !تو خیالت راحت !میروم از قلبت!میشوم دورترین خاطره در شبهایت !تو به من میخندی !و به خود میگویی ، باز می آید و میسوزد از این عشق ولی...برنمی گردم ، نه !میروم آنجا که دلی بهر دلی تب دارد ...عشق زیباست و حرمت دارد ... "  (سهراب سپهری)

نه بدم میاد تو تولدا مرد هم باشه

حلالت نمیکنم💛💛💛وعده ما باشه روزی که خدا بت میگه ای بنده گنهکار حق‌الناس ب گردنته💔💔💔💔💔دل شکسته 💔برو حقشو ادا کن😔😔😔😔😔😔اون روز نیا پیشم بگو اون منو نمیبخشه خدا تقاصشو میده💔💔💔💔💔❤️❤️❤️❤️❤️💛💛💛💛💛سکوت کردم غرورم نشکنه 💛غرورم نشکست❤️اما دلم نابود شد😞😔

حالا نمگمم شوهرمم ندیدس اما اونجا زنای رنگت رنگ زیادی هست خودمم ختدم میگیره با افکار پوسیدم اما حسودیم میشه برم زن خوشگل ببینه 😂

وارد تاپیک گروه لاغری بامداد خمارشدم به امید خدا و با اراده ی قوی تا عیدوزنمو 70میرسونم تونستم همیشه و اینبارم میتونم وزن اولیه در در 13دی 83وزن هدف 70❤️❤️😍😍😍💪💪💪💃💃👯‍♀️

بله می رفتم

شما هم خوش بگذرونین

اگر هم نمی تونین مثل بقیه باشین هم می شینین کنار و با بچه سرگرم میشین

خدایا... هرکس... بیادم هست بیادش باش کنارم نیست کنارش باش و اگر تنهاست پناهش باش

Click Here 2 Get Free Comment Pics
Free Glitter Graphics

سلام. درسته خواهر عزیزه. اما اولویت خودت باشه. اذیت هستی نرو.

بعد من خودم از این محیطها و مهمونی ها متنفرم. چیزهای عجیب و وحشتناک ازش بیرون میاد. 

قلیون هم خیلی خیلی خیلی خطرناکه. 

نرو عزیزم. و نیازی هم نیست بهش توضیح بدی

برو یه شب که هزار شب نمیشه حتما برو ولی زود برگردین شاید اونا بخان تا نصف شب دور هم باشن شما زودتر برگردین

قیافه من😑😑🔫وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته . کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم😑😑😑🔫
2706