2726

بزار عکسشو

مورفولوژی شوهر من ۴ درصد بود😑

آره ۵۰ درصد خوبه

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
با چهاردرصدباردار شدی از شوهر من ۳ درصدسالم

بله عزیزم

دارو مصرف میکنه؟

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
بزار عکسشو مورفولوژی شوهر من ۴ درصد بود😑 آره ۵۰ درصد خوبه

۴ درصد خوبه دیگه نرماله 

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤
کیوتن و ال کارنتین تا یک ماه دکتر گفت مصرف کنه دوباره بره آزمایش خودمم تنبلی تخمدان دارم

شوهر منم مصرف کرد...فرتیل آید هم میخورد که عالی بود

چشم الان میگذارم

باید یه مرکز ناباروری معتبر ازمایش بده هرجایی درست نیست ازمایش شوهر من تو مرکز ناباروری شهرمون درست نبود اگه میتونه تهران اصفهان یا یزد یا اهواز و تبریز و مشهد آزمایش بده

بقیه جاها پولتو هدر میده

۴ درصد خوبه دیگه نرماله 

حداقل ترین میزان مورفولوژی ۴ درصده

طبیعی باردار شدن با این مورفو زمان برو سخته

2706