2733
2734
عنوان

به نظرتون این انگشتر قشنگه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 550 بازدید | 34 پست
مرده کور بوده 😐😐برو همون قبلیرو بگیر 

اره پس میرم همونو میگیرم شوهرم میگه اون مثه جواهر بوداصلا نگین فیروزه نداشت 

صلوات خاصه امام زمان (عج):  اَللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى وَلِيِّكَ وَ ابْنِ أَوْلِيَائِكَ الَّذِينَ فَرَضْتَ طَاعَتَهُمْ وَ أَوْجَبْتَ حَقَّهُمْ وَ أَذْهَبْتَ عَنْهُمُ الرِّجْسَ وَ طَهَّرْتَهُمْ تَطْهِيراً

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نگینش زشته بخصوص که ابی رنگه برا سن بالا خوبه

بقیش هم همش شیشه هست 

طرحش عوض کن کم نگینتر و نگین ظریفتر بگیر

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
خب وقتی شوهرتون گرفته نگهش دار نظر نخاه .خوبه دیگه

اخه اینو نخریده یکی دیگه انتخاب کرده بوده اقاهه اینو گزاشته  تو پاکت شوهرمم دیگه نگاه نکرده 

صلوات خاصه امام زمان (عج):  اَللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى وَلِيِّكَ وَ ابْنِ أَوْلِيَائِكَ الَّذِينَ فَرَضْتَ طَاعَتَهُمْ وَ أَوْجَبْتَ حَقَّهُمْ وَ أَذْهَبْتَ عَنْهُمُ الرِّجْسَ وَ طَهَّرْتَهُمْ تَطْهِيراً
2738

حتما برو مغازه و اونی که شوهرت انتخاب کرده رو هم ببین و بعد تصمیم بگیر

اصلا شاید از لحاظ قیمت هم با هم فرق داشته باشن !!!

خدایا... هرکس... بیادم هست بیادش باش کنارم نیست کنارش باش و اگر تنهاست پناهش باش

Click Here 2 Get Free Comment Pics
Free Glitter Graphics

به نظر  من اگه نری بگیری خیلی بی احساسی همسرت با چه شوق و ذوقی انتخابش کرده بود اونو بعد اگه نر ...

اره پس میرم همونو میگیرم 😍

مبارکه فدات بدل خوش دستت کنی فقط این مدلیا زیادی خانومانه نیست ی چیز زنونه بخر این از نظر من بچگونه ...

اخه منم بیست سالمه 

2706