2726

سلااام دوستان 

من یه لیوان شیر خوردم ولی الان گشنمه میخواستم نون و پنیر و هندونه بخورم (ببخشید اگه هوس کردین🙈 )

چیز دیگه ای نیس بخورم بعد الان بده که روهم دیگه بخورم آخه یه دف شنیدم که میگفتن ماست و شیر و با هندونه نخورین صورتتون لک و مک اینچیزا میزنه 

اگه بده که مجبورم گشنگی بگشم 😦

✒من باید به دستش بیارم 💪💪💪💪💪 چون به آرزوم قول رسیدن دادم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ماست و هندوانه باعث اسهال میشه. شیر و هندوانه رو نمیدونم. ولی مایعات یه ربه از معده خارج میشه شاید هیچیت نشه

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا

نه بعدش ی چایی نبات یا ی چیز گرم بخور تا سردیت نشه چون پنیر و هندونه و شیر سه تاشون سرده

نوش جانت🌹

❤لالا لالا به روی شونه ام بخواب بخواب امشب تو ای دخترِ مهتاب لالا لالا گلم ای بهترینم همیشه واسه تو عاشق ترینم لالا لالا میگم بارون نم نم نیفته از چشات قطره شبنم لالا لالا گل سرخم لالایی ناز دخترِ مامان؛ گونه حنایی بخواب دردونه من وقت خواب شدهمه دلخوشی هام نذر چشات شد❤️(ژوانم)

اره.شنیدم قدیما‌مامانجونم میگفت یکی مرده بود.هندونه فقط با پنیر خوبه.

با ماست یا شیر شوک کبدی میشه و بدن ارست میکنه(پرسنل هستم وازنطر مزشکی وطب سنتیم تایید شده)احتمال‌میگرنم میبره بالا

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ