2733
2739
عنوان

مامانای با تجربه از پوشک گرفتن

164 بازدید | 25 پست

دخترم 21ماهشه الان 5روزه از پوشک گرفتم تا من نبرمش دسشویی جیششو نمیگه یا وقتی هم که میگه دیگه خودشو خیس کرده بنظر شما الان زوده از پوشک گرفتن یا باید فعلن صبر پیشه کنم

تو زندگیت مثل شیشه باش هر کی شکستت جرش بده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزيزم من دخترم الان دو سال و نيمشه ولي هنوز از پوشك نگرفتم چون هنوز ميدونم نميتونه به موقع بگه فقط باعث ميشه هم استرس به خودم وارد بشه هم به بچم همم اينكه بايد همش در حال شست و شو باشم چون نجس ميكنه..فكر كنم شما عجله كردي يه كم

🎁🎁مادر دو تا دختر بودن خيلي حس قشنگ و روياييه💖💖💖
2728
یعنی الان زوده شما بچتونو کی گرفتین؟

نمیدونم که زوده یا نه برای هر بچه ای فرق میکنه خب دختر خواهر شوهرم همسن دختر شما بود از پوشک گرفتش ولی دختر دختر داییم نزدیک سه سالش بود هیچ کدومم مشکل دار نشدن

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین

تجربه من 

هشدار گوشیم رو روی یه ساعت گذاشته بودم با صدای خروس بعد سر یک ساعت زنگ میزد و به دخترم میگفتم آقا خروسه میگه بدو برو دستشویی بعد از دو هفته اوکی شد 

اینم بگم هر سه روز یه بار زمان هشدارها رو عوض میکردم اولش از نیم ساعت یه بار کردم 1ساعت بعد 2ساعت و.... 

امتحان کن زودی جواب میده

تا پایان سه سالگی صبر کن.خیلی راحت و بدون دردسر میگیری.من خودم دخترم سه سالگیش میخوام بگیرم.

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
2738
من همین سن شروع کردم. اشتباه کردم خیلی زود بود تا دو سالگی جیششو نگفت، حتی یادمه روز تولدش وسط فرش ...

آخپس زود شروع کردم یه هفته هم صبر میکنم اگه نگفت میبندمش

دیگران چیزی نمیگن بهت؟

مگه حرف دیگران مهمه؟جز روحیه و روان خود بچه و مادر مگه چیز دیگه ای مهمه؟

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
مگه حرف دیگران مهمه؟جز روحیه و روان خود بچه و مادر مگه چیز دیگه ای مهمه؟

اصلن به کارام نمیرسم یکسره حواسم بهشه که یوقت پی پی نکنه وسط اتاق

2706