2733
2734

سلام خانم ها  خوبین من دو سه روز پیش تخمک گذاری کردم از دیروز نوک سینه ام بدجور درد میکنه یعنی فشار دادن لازم نیستا فقط دستمو روش بکشم بد جور دردمیکنن دوره هام منظم ۲۸ روزست نزدیک یک ساله اقدامم یه پسر ۵ ساله هم دارم هر ماه یک هفته قبل از پریود درد سینه داشتم تا حالا سابقه ی درد نوک سینه اینم به این زودی نداشتم این ماهم روزای ۱۱ و ۱۳ و ۱۴ اقدام کردم امروز روز ۱۶ سیکلمه دیشب هم شدبد درد پریود و کمر درد داشتم که رفع شد ولی نوک سینه ام همچنان درد میکنه میشه بگین مامانایی که باردار بودن مثل من شده بودن یا نه؟

عزیزم فقط ۱۱،۱۳.،۱۴اقدام داشتی؟،،

تیکرم مال قانون جذبه.چون ب دلم افتاده بود این ماه باردارم.البته بچه دوم😉.پنج روز مونده ب موعدم بی بی چکم مثبت شد😍.خدایا نا امیدم نکن بذار تیکرم واقعی بمونه عاشقتم😙سه روز مونده ب پری بی بی چک زدم مثبت شد😍😍😍خدایا ممنونتم.خدایا شکرت بخاطر همه چیز.خدایا ازت میخوام هیچوقت دشمن شادم نکنی☺ازت آبرو،تن سالم؛دل خوش میخوام..میشه برای سالم ب دنیا اومدن نی نی م برام صلوات بفرستید😄ممنون....خدایا شکرت ک منو لایقد مادر شدن دونستی.و دوتا گل پسر بهم دادی..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم دو روز از موعدم گذشته ولی مثل تو نوک سینه هام خیلی درد میکنه اصلا نمیتونم دست بزنم تا حالا هم سابقه نداشته ولی دیروز تست زدم منفی  شد نمیتونم صبر کنم 

قلمت را بردار... بنویس از همه خوبیها ..زندگی..عشق..امید..وهر ان چیزی که بر روی زمین زیبا هست ...گل مریم ..گل رز.. بنویس از دل یک عاشق بی تاب وصال ...از تمنا بنویس از دل کوچک یک غنچه که وقت است دگر باز شود ...قلمت را بردار روی کاغذ بنویس ...زندگی با همه تلخی ها شیرین است ...
دوره ی پریودت منظمه؟

اره همیشه منظم بود ماه قبل پانزده روز عقب انداخت یعنی باید بیست و یک فروردین میشد شش اردیبهشت اومد ولی اون ماه اصلا هیچ علایمی نداشتم این ماه ولی از یه هفته به موعد پری مونده نوک سینه هامو اصلا نمیتونم دست بزنم بعضی وقتاهم شکمم درد میگیره یهو بعد دو سه ثانیه ول میکنه 

قلمت را بردار... بنویس از همه خوبیها ..زندگی..عشق..امید..وهر ان چیزی که بر روی زمین زیبا هست ...گل مریم ..گل رز.. بنویس از دل یک عاشق بی تاب وصال ...از تمنا بنویس از دل کوچک یک غنچه که وقت است دگر باز شود ...قلمت را بردار روی کاغذ بنویس ...زندگی با همه تلخی ها شیرین است ...
2738
پسرمم فقط روز ۱۴ اقدام کردم با دو تا فولیکول ۲۳ و ۲۲ باردار شدم

تهان منم ابن دفعه لتروزل خوردم .روزای۱۰،۱۱،۱۲،۱۳،۱۴اقدام داشتم حالا نا امید بودم ک نکنه نتیجه نگیرم ک امیدوارم کردید

تیکرم مال قانون جذبه.چون ب دلم افتاده بود این ماه باردارم.البته بچه دوم😉.پنج روز مونده ب موعدم بی بی چکم مثبت شد😍.خدایا نا امیدم نکن بذار تیکرم واقعی بمونه عاشقتم😙سه روز مونده ب پری بی بی چک زدم مثبت شد😍😍😍خدایا ممنونتم.خدایا شکرت بخاطر همه چیز.خدایا ازت میخوام هیچوقت دشمن شادم نکنی☺ازت آبرو،تن سالم؛دل خوش میخوام..میشه برای سالم ب دنیا اومدن نی نی م برام صلوات بفرستید😄ممنون....خدایا شکرت ک منو لایقد مادر شدن دونستی.و دوتا گل پسر بهم دادی..