2737
2734
عنوان

خسته شدم از بی ارادگی(چاقی)

1143 بازدید | 15 پست

۳ هفته ای قراره ۳ کیلو کم کنم...۳ کیلو ک کم نکردم هیییییچ تازه ۲ کیلوام اضافه شدم 

مثلا ی روز رژیمم دوباره تا دو روز انقدر پرخوری دارم ک زده میشم از خوردن دوباره فرداش رژیم و همین منوال.....

جدیدا ام با رفتارا مامانم افسردگی گرفتم اصلا حس پیاده روی و بیرونو ندارم

کمککککک

درخواست دوستی ندید چون قبول نمیکنم..حتی شما دوست عزیز!!!!!!

سلام عزیزم. تو بی اراده نیستی، فقط رژیمت رژیم غلطیه، چون تو رو گرسنه نگه میداره و مجبور میشی که بری انقدر بخوری تا سیر بشی.

رژیم لیمومی رو امتحان کن، اصلا گرسنگی نداره، اصلاااا

تو اینستا سرچ کن میاد

إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَيْئًا أَنْ يَقُولَ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ                وقتی خدا بگه باش، پس میشود💙

بروو دکتر متخصص تغذیه واست ر ژ یم لاغری میده به همراه قرص کم اشتهایی و یه قرصم بهت میده که وقتی بریی پیاده رویی مثله ابر بهاریی فقط عرق کنی من تو ده روز چهار کیلو کم کردم الانم مجدد دهم باید چهار کیلو کم کرده باشم اصلا هم گرسنه نمیشم چون ر ژ یم میده طبق غذایی که هر روز میخوریی عالی متم سر خود گفتم لاغر کنم کم نکردم که هیچ شیش کیلو اصافه کردم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کلا کمتر بخور. بشقاب غذات اگه خیلی پره یک سوم کم کن. برنج حدود 9 قاشق. یا نون بربری دو کف دست کافیه

بقیه زندگی ت معمدلی باشه  کم میکنی  . ولی نشه اینا رو  کم کنی ب ریزه خوری بیافتی. میوه هم چاق میکته الکی میگن چاق نمیشی با میوه. تا گشنه ت میشه اب بخور. و این ک رو کلمه رژیم دارم فوکوس نکن

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند
2728

عزیزم با این خانم مشورت کن، کارش اینه

@سایکوتراپیست    

بله من مشکلات زیادی تو زندگیم داشتم و سختی های زیادی کشیدم ولی با تلاش به خیلیاشون فائق شدم. احساسات عمیق انسانی مثل خشم، غم و حتی اضطراب رو مثل همه شما تجربه میکنم. و قرار نیست با روانشناس شدنم، انسانیت رو از من بگیرن! بله، اینجا برای مشکلات ساده تاپیک میزنم، مسائلی که خودمم میتونم حلشون کنم ولی باز هم اینجا محیط جالبی هست که میشه افکار و نظرات مردم دیگه رو خوند و ازشون یاد گرفت و جامعه اطرافت رو شناخت. هیچ تاپیکی هم حذف نمیکنم، چون از هیچ قضاوت و تفکر کلیشه ای نمیترسم...

هیچ راهی نداره

عزیزم واقعا باید ب این درجه از خستگی برسی ک بگی من ک چاق باشم هرلباسی ب تنم قشنگ نیست همونجور ک لاغر باشم هرلباسی ب تنم قشنگ نیست ...

عزیزم صبحانه اندازه ی کف دست نون بخور و ورزش کن حتما حتما ناهار نخور ترجیحا بجاش سالاد و میوه بخور عصر برو پیاده روی تند و دویدن و شام هم اگر غذا نونی هست ی کف دست اگر برنج ک ی کفگیر کوچیک 

هیچوقت هم ولش نکن من سالهاست همینجوریم الان دوساله اینجوریم ...

😬خسته میشم ولی کوتاه نمیام از کارم 

نازنیڹ زهـرا هستمـ😎..میشہ واسہ همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ بفرسے آبجے؟❤🙏...خوشحال باش بانو تو برگزیده ے حضرتـ زهرایے تو انتخابـ شده ے مادرساداتے انتخابتـ ڪردڹ براے حجابـ براے نجابتـ😍❤ با حجابتـ لبخنــد رو به لبـ هاے مہدے زهـراس بیار خواهری باشہ؟😊 مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور😌.... مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلاے بہشتـ مڹ در زمینہ... 😍😢

این ر ژ یمهای اینترنتی اصلا به درد نمیخوره میدونی چرا میگم برووو دکتر چون قبلش ازت که آ زمایش کلی میگیره که کامل بفهمه مشکل از چیه شاید قند ، چربی، مشکل هورمونی داشته باشی بعدشم داروهات و بر اساس اوون بهت میدن تازه مولتی ئیتامینم بهت میده که ریزش مو نگیریی افسردگی نگیریی فهمیدیی عزیزم عوارضم نداره برات فقط به کسی نگو فعلا ر ژ یم میگیریی بذار سور پرایز بشن خخخخخخخ

حرف منو گوش کن تنقلات کامل حذف کن. برنج نهایت ۶قاشق نون درروز نهایت ۲کف دست.غذاهات اکثرا بخار پزیا کبابی یا توفربا کمترین روغن بپز ادویه بزن تا خوشمزه بشن  اولا به هیچ وجهه گرسنگی نکش هروقت ضعف کردی ج

چندتا کشمش یا یه دونه خرما  یا هویج یا کاهو یا ۱سیب بخور اما کم مثلا در روز از یه مشت کشمش یا ۳تاخرما یا ۲تا سیب مثلا بیشتر نشه. وقت تشنگی اگه دلت شربت خواست میتونی آبلیمو با ۱قاشق چای خوری عسل طبیعی بخوری. روزی حلقه نیم ساعت بزن طناب ۱۰ دقیقه بزن. روزی نیمساعت پیاده روی کن.اگه با اینا کم نکردی بیا اینجا فحش آزاد😅

2738
بروو دکتر متخصص تغذیه واست ر ژ یم لاغری میده به همراه قرص کم اشتهایی و یه قرصم بهت میده که وقتی بریی ...

اسم قرصه برا پیاده روی چیه؟؟

‏واسه یه چایی خور دمای هوا مسخره‌ترین چیز واسه سنجش چایی خوردن یا نخوردنشه، بابا تو اصلا بگو هوا 60درجه اس باید چایی باشه که آدم بخوره حال داشته باشه بلند شه کولرو روشن کنه یا ن؟؟بابام حالش خوبه میگه برو یه لیوان چای بریز الان میچسبه،مشکل پیش میاد میگه یه چای بریز ببینیم چه خاکی باید تو سرمون بریزیم، هیچ اتفاقی نیفتاده میگه دخترم سرپایی یه چای بریز، داره چای میخوره میگه حواستون به سماور باشه ابش خشک نشه، چاییش تموم میشه میگه اخیش چه چسبید یکی دیگم بریز 😩😩😩😩رها کن پدر من . یکی بیاد خونه ما خل میشه،صبحانه میخوریم چای میدیم بعدش،قبل ناهار چای میدیم،بعد ناهار چای میدیم،عصر چای میدیم،قبل شام چای میدیم،بعد شام چای میدیم،یکی هم قبل خواب میدیم مهمون حال کنه😁😁😁نصف شبم بیدار میشن برن دسشویی تو راه بابام از چاییی ک داره میخوره بهشون تعارف میکنه😎😅😁😁😁‏لنتی ترین و خطرناکترین نوع اعتیاد، اعتیاد به چاییه اینجوری که الان داریم از گرما کباب میشیم ولی لیوان چایی دستمونه🤩

برای لاغری لازم نیست ک همش گرسنه بمونی و خودتو اذیت کنی  😁بهترین کار ک خودمم ازش نتیجه گرفتم اینه ، غذایی ک تا الان میخوردیو نصف کن  و چیزای اضافه ای ک کالری بالایی دارن مثل شیرینی جات  ،نوشابه  ،چیبس و... حذف کن تو دو سه ماه نتیجه شو میبینی😉

در ضمن مصرف برنج و ماکارونی و نون و شیرینت و غذایه چرب و کلا کم در حد صفر کن برنج مثلا یکبار در هفته ، غذای چرب و پر کالری اصلا، شیرینی ابدا، نون یک کف دست نون یا نهایتش دو کف دست نون قبل غذا سالاد فصل اونم یه عالمه یه کاسه متوسط چون کاهو خودش قند سوز و چربی سوزه سعی کن غذاهات و بدون روغن درست کنی یعنی تو تابه ر ژ یمی با روغن خیلی کم درست کنی من الان شیش کیلو کم کردم یه رب دیگه 15تا بادوم و یه لیوان شیر کم چرب بدون قند باید بخورم صبح صبحونه یه کاسه کوچیک عدسی خوردم ساعت شیشصبح خواهرانه میگم بروو دکتر بهتره لااقل خسته نمیشی زده بشی و ول کنی 

در ضمن مصرف برنج و ماکارونی و نون و شیرینت و غذایه چرب و کلا کم در حد صفر کن برنج مثلا یکبار در هفته ...

گلم پيش كدوم دكتر ميرى؟ تهرانه؟

فيزيك بعدها ثابت ميكند در روزهاى بارانى جاى خالى آدمها "بزرگتر" ميشود 

دختر خوب میدونم میخوای هیکل مناسب داشته باشی ولی نه تنها لاغر نمیشی بلکه داری دچار اختلال پرخوری عصبی میشی. چندبار در هفته و در ماه دست به پرخوری می‌زنی و اینکه آیا رفتاری هم برای جبران این پرخوری میکنی؟  مثل استفراغ، ورزش سنگین، خوردن مسهل ها یا رژیم سخت؟ 

روانشناس بالینی و روان درمانگر...  علاقه و تخصص من کمک به کسانی که در این وانفسای مد و زیبایی اعتماد به نفس خود را از دست داده، به اندازه کافی خود را زیبا و دوست داشتنی نمیبینند...
2706