2737
2734
عنوان

من با این شوهرم چیکار کنم😠😠

586 بازدید | 40 پست

خیلی عصبانی هستم هر چقدر زنگ بزنم ج نمیده اس بدم ج نمیده همه جا هوام رو داره ها ولی تا میخوام یه حرفی بزنم بدش میاد حتی شمارم رو تو گوشیش میبینه انگار بهش فحش میدن انگار با من دشمنی داره. شما بگین من دیگه خسته شدم چی کار کنم به نظرتون 😭😭

ای جماعت عاشقم من... عشق جذابم حسین دی.... هچکسه باش ایرمرم چون منیم اربابیم حسین دی 😭😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با کفگیر بزن توملاجش

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )
2731
بنظرم هرچی بیشتر پیگیرش بشی بدتر میشه یکم بهش کم محلی کن

آره میدونم. خسته شدم دیگه 

ای جماعت عاشقم من... عشق جذابم حسین دی.... هچکسه باش ایرمرم چون منیم اربابیم حسین دی 😭😭😭😭
2738

کمتر غر بزن

بیخیال باش

محلش نزار

ب فکر خودت باش

وقتی 2 بار اینجور کردی حساب کار دستش میاد

مثه این زنای غرغروی رو عصاب رفتار نکن با مردا

دقیقا وقتی انتظار داره عصبی شی

بیخیال باش    

هر کی پشت سر من حرف میزنه راضیم ازش حق داره خدایی خیلی حال میده غیبت کردن    تیکر بارداری نیست

شاید خیلی تکرار میکنین یه حرفو یا از اون دسته ادمایی هستین که دوساعت پشت تلفن بحث فرسایشی میکنین یا خیلی اهل صحبت کردن هستین یا کنترل گر هستین اگر هیچکدوم اینا نیست ایشون عجیب غریبه

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
2706