2726
عنوان

وقتي...

| مشاهده متن کامل بحث + 234 بازدید | 41 پست
خب چرا؟ فضول نيستم اما خب بگو شايد بتونيم با حرفامون آرومت كنيم، الان ميگم اون بنده خدايي كه ميشناسم ...

ممنون عزيزم. اروم نميشم. قضاوت ميشم. گوشم پره البته حتي تلخ ترين قضاوت ها حسي بهم نميده، ولي خيلي خسته م واسه نوشتنش... 

مشكل دوستت اميدوارم حل شه

استارتر دقیقا مثل منی منم دیگه امیدی ندارم میخوام خودکشی کنم

منم خیلی وقتها این احساس رو داشتم. ولی الان که از اون روزهای سخت دور شدم میگم شاید حتی اون موقعیت ها هم حکمتی درشون بود که من نمیفهمیدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم خیلی وقتها این احساس رو داشتم. ولی الان که از اون روزهای سخت دور شدم میگم شاید حتی اون موقعیت ها ...

دیشب گفتم خدایا قدرت خودکشی بهم بده دیگه توانایی ندارم التماس کنم فقط ناامید شدم 

حکمت غصه خوردن  چی میتونه باشه؟

هستم. من خيلي زياد صداشون كردم و حرف زدم و كمك خواستم.  خوبه كه احساس ميكني داريشون. براي من ت ...

نشدن  عزیز دلم 

خدا و اهل بیت همیشه هستن 

حتی این تاپیکت یه نشونه از طرف خودشونه شاید 

که بهت بگن دختر چرا غمبرگ گرفتی 

نگا کن همه دارن بهت میگن خدا 

و اهل بیت 

و برات ایه ی قران میزارن 

من خیلی خوابم می اومد اتفاقی تاپیکتو دیدم داشتم میخوابیدم 

بقیه هم اسنکه الان تو تاپیکتن 

کار خداست 

خدا داره نگات میکنه و میگه بیا عزیز دلم بیا بنده ی من بیا دلتم شکسته باشه بیا من هستم میبینی داره به وسیله ی کاربرا بهت میگه بیا 

داره صدات میکنه 

برو با خودش حرف بزن با اهل بیت 

السلام علیک یا صاحب العصر والزمان .رهبر عزیزمون گفت : اسرائیل دولت بدون ملت 😎😎😎😎😎😎😎 ای چسبید 😂😂😎❤❤عاشقتم رهبر عزیزمم .تو عشق و نفس مایی .ان شالله بعد شهادت  سردار ما جوون میدیم تو تنها نمونی .رهبر من اشکات داغونم میکنه 😢😢😢 به حرمت گریه ی تو ،ما برنمیگردیم از راه حقی که تو پرچم دارشی .ارادت ما به شما کورکورانه نیست با مطالعه و علم و اگاهیه .حاج قاسم  گفت :امروز رهبر رو تنها میبینه و خواست که تنهاش نزاریم. به حرمت حضرت پدر (لقبی که دختر سردار به حاجی داده ) مطالعه کنیم و تنها نزاریم مردی که مارو فرزندان خودش میدونه .❤❤❤بیخیال تمام طعنه ها و کنایه ها .سخنرانی های استاد عزیزم ،استاد علی اکبر رائفی پور رو از دست ندین ❤❤❤
2728
مستقیم از خدا بخواه به این ایه نگاه کن

چجوري؟ كاش خدا مثل يه انسان منزلي داشت ميرفتي جلوش و ميگفتي فقط بگو چكار كنم. نگو كه از رگ گردن نزديك تره... من همه جوره اين رگ گردن رو صدا كردم، همه جوره! فقط ميخوام ببينمش ببينم اصلا هست؟ تا حالا شنيده؟

ممنون عزيزم. اروم نميشم. قضاوت ميشم. گوشم پره البته حتي تلخ ترين قضاوت ها حسي بهم نميده، ولي خيلي خس ...

عزیزدلم تاپیک های قبلیت رو خوندم. 

نمیدونم چی بگم و چطور بگم. 

ولی از مادر عزیزتر که نداریم تو زندگیمون. مادرم 6 سال پیش گفت منو نمیخواد. و باهام قهر کرد. و الانم 6ساله نه دیدمش نه میذاره خواهرام باهام در ارتباط باشن. بزرگترین غم دنیاست ولی کنار اومدم باهاش. 

این شخصی که تو زندگی شما بوده یه غریبه ست. 

حتی اگر راضی بشه باهات ازدواج کنه واقعا چه فایده داره؟ ک از ته دل دوستت نداشته باشه؟ 

همین عشق اتشینی که الان تو دلت هست، بعد از وصل ممکنه خیلی خیلی زود فروکش کنه. اون اگر تورو میخواست راضی به اینهمه اذیت شدنت نمیشد

چجوري؟ كاش خدا مثل يه انسان منزلي داشت ميرفتي جلوش و ميگفتي فقط بگو چكار كنم. نگو كه از رگ گردن نزدي ...

وضو بگیر چادر سر کن یه سجاده باز کن رو به قبله بشن یه روضه ی امام حسین گوش بده ...کم کم میبینیش 

السلام علیک یا صاحب العصر والزمان .رهبر عزیزمون گفت : اسرائیل دولت بدون ملت 😎😎😎😎😎😎😎 ای چسبید 😂😂😎❤❤عاشقتم رهبر عزیزمم .تو عشق و نفس مایی .ان شالله بعد شهادت  سردار ما جوون میدیم تو تنها نمونی .رهبر من اشکات داغونم میکنه 😢😢😢 به حرمت گریه ی تو ،ما برنمیگردیم از راه حقی که تو پرچم دارشی .ارادت ما به شما کورکورانه نیست با مطالعه و علم و اگاهیه .حاج قاسم  گفت :امروز رهبر رو تنها میبینه و خواست که تنهاش نزاریم. به حرمت حضرت پدر (لقبی که دختر سردار به حاجی داده ) مطالعه کنیم و تنها نزاریم مردی که مارو فرزندان خودش میدونه .❤❤❤بیخیال تمام طعنه ها و کنایه ها .سخنرانی های استاد عزیزم ،استاد علی اکبر رائفی پور رو از دست ندین ❤❤❤

ميگم بهتون : اونايي كه ميخونين براش دعا كنين حال دلش خوب بشه كم كم، يه دختري كه از بچگي تو بدترين شرايط بدون هيچ امكاناتي تو يه خانواده اي كه همه تردشون كرده بودن هيچكسي به پدر و مادرش احترام نميذاشت همه تيكه مينداختن بهشون خيلي فقير بودن كم كم اوضاع ماليشون نه اينكه خوب بشه يه كوچولو از فقر در اومدن كه فهميدن پدر خانواده چند نوع سرطان گرفته ، چند سال درگير مريضي و بعدش يه پسر خوب خواستگاري كرد از دختره و عقد كردن ، خوشي اومد سراغشون دوباره جون گرفتن ، اما اما اما : يك ماه به عروسيش پسره فوت شد ! و دوباره غم ، پدر مريض مادر خسته شوهر مرده و.... 

دیشب گفتم خدایا قدرت خودکشی بهم بده دیگه توانایی ندارم التماس کنم فقط ناامید شدم  حکمت غصه خور ...

حکمتش صیقل روح آدمه. آمادگی برای اتفاقات آینده. 

بزرگترین غصه ها با گذر زمان کوچیک میشن

كجا برم؟ شما بگو كجا برم همين الان ميرم

گفتم عزیز دلم .بنده های خدا نمیتونن بهتر از خود خدا کمکی بکنن 

ميگم بهتون : اونايي كه ميخونين براش دعا كنين حال دلش خوب بشه كم كم، يه دختري كه از بچگي تو بدترين شر ...

واقعا سخته

نه شرايط من به اين وحشتناكي نيست، غم و نااميدي درونم وحشتناكه كه كاري واسه رفعش نميتونم كنم. دست خودم نيس

2706