2703
2553
عنوان

وقتي...

234 بازدید | 41 پست

وقتي تمام دنيا دست رد به سينه ت زده، وقتي غمگين و دلشكسته اي، وقتي همون يه اپسيلون اميدت نابود شده، وقتي به معني واقعي كلمه بريدي، وقتي چشمات از زور گريه هاي شبانه ت باز نميشه، وقتي حتي نميدوني اميد چه رنگي ه، وقتي حس ميكني دلشكسته ترين بنده خدايي.. وقتي ميدوني دري كه ميكوبي جوش شده.. وقتي ميدوني همه چيز تموم شده... وقتي ميدوني از محال هم محال تر شده... وقتي خدا رو نميبيني... وقتي خدا و ادم ها و همه دنيا مقابلتن... 

با اهل بیت حرف بزن 

السلام علیک یا صاحب العصر والزمان .رهبر عزیزمون گفت : اسرائیل دولت بدون ملت 😎😎😎😎😎😎😎 ای چسبید 😂😂😎❤❤عاشقتم رهبر عزیزمم .تو عشق و نفس مایی .ان شالله بعد شهادت  سردار ما جوون میدیم تو تنها نمونی .رهبر من اشکات داغونم میکنه 😢😢😢 به حرمت گریه ی تو ،ما برنمیگردیم از راه حقی که تو پرچم دارشی .ارادت ما به شما کورکورانه نیست با مطالعه و علم و اگاهیه .حاج قاسم  گفت :امروز رهبر رو تنها میبینه و خواست که تنهاش نزاریم. به حرمت حضرت پدر (لقبی که دختر سردار به حاجی داده ) مطالعه کنیم و تنها نزاریم مردی که مارو فرزندان خودش میدونه .❤❤❤بیخیال تمام طعنه ها و کنایه ها .سخنرانی های استاد عزیزم ،استاد علی اکبر رائفی پور رو از دست ندین ❤❤❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

😐دیگه باید خودمو مرده فرض کنم

برای آرزوی خودمو خودت صلوات 🥰🥰🥰به لطف خدای مهربون و دعای شما نی نی سایتی های خوب که اگه دعا نمی‌کردید خدا منو لایق نمیدونست منم شدم مامان 😍😍😍😍خدایا شکرت بابت هدیت و این هدیه رو نصیب هر کسی که لایقشه بکن ممنونم 🥰🥰🥰هنوزم بر این باورم که بچه ای که مادرش اینقدر باید براش صبر کنه نباید بوسید فقط باید گاز گرفت قربونت بره مامان الهی دورت بگردم😍😍😍😍😍😂این بچه حاصل 50تا بی بی چکه و 10 تا آزمایش بارداری که همشون بتاشون 2 میشد ولی الان به لطف خدا شد 73 😍😍😍😍اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم به نیت سبز شدن دامن همه ی خانمای منتظر دیگه 🥰🥰میشه باز دعا کنین بچم سالم باشه همش نگرانم زندگیه سختی داشتم میترسم بارداری سختی داشته باشم🥺 ممنونم 😔😔 هفته 7 رفتم سونو دادم گفتن هفته 5 هسی لطفا برا اینکه بارداریم پوچ نباشه و تو هفته 5 نمونم دعام کنین🥺 جنین نازنینم رفت ولی دلم نمیاد امضامو پاک کنم 😔😔😔😔 برام دعا کنین ممنونم
2456

وقتی اینجوری پاشو صورتتو بشور و بیخیال دنیا

هیچی و هیچکس ارزش این حجم از درد و غم رو نداره

هیچ چیز

و

هیچ کس    

هر کی پشت سر من حرف میزنه راضیم ازش حق داره خدایی خیلی حال میده غیبت کردن    تیکر بارداری نیست
2714
دو سال التماس كردم!  احتمالا ميگيد مصلحتي داره. حتما.

التماس نکن درد و دل کن 

دیدی یه دختر چطوری تو اغوش مادر گریه میکنه 

همونجوری با حضرت زهرا با حضرت زینب حرف بزن 

با همون حس 

چون واقعا مادر واقعی حضرت زهراست 

با امام زمان حرف بزن پدر صداشون کن و بگو و بقیه اهل بیت

بی کس و کار نیستی عزیزم 

دلخوری و دلشکسته بازم اغوش پدر و مادر واقعی امن ترین جای دنیاست

السلام علیک یا صاحب العصر والزمان .رهبر عزیزمون گفت : اسرائیل دولت بدون ملت 😎😎😎😎😎😎😎 ای چسبید 😂😂😎❤❤عاشقتم رهبر عزیزمم .تو عشق و نفس مایی .ان شالله بعد شهادت  سردار ما جوون میدیم تو تنها نمونی .رهبر من اشکات داغونم میکنه 😢😢😢 به حرمت گریه ی تو ،ما برنمیگردیم از راه حقی که تو پرچم دارشی .ارادت ما به شما کورکورانه نیست با مطالعه و علم و اگاهیه .حاج قاسم  گفت :امروز رهبر رو تنها میبینه و خواست که تنهاش نزاریم. به حرمت حضرت پدر (لقبی که دختر سردار به حاجی داده ) مطالعه کنیم و تنها نزاریم مردی که مارو فرزندان خودش میدونه .❤❤❤بیخیال تمام طعنه ها و کنایه ها .سخنرانی های استاد عزیزم ،استاد علی اکبر رائفی پور رو از دست ندین ❤❤❤
من...تموم شدم.

خب چرا؟ فضول نيستم اما خب بگو شايد بتونيم با حرفامون آرومت كنيم، الان ميگم اون بنده خدايي كه ميشناسم چه انفاقي براش افتاده ببين تو از اون اوضاع بدتره؟ اگه اوضاعت از اون بدتر بود حق داري اگه نه خدارو شكر كن جاي اون نيستي 

التماس نکن درد و دل کن  دیدی یه دختر چطوری تو اغوش مادر گریه میکنه  همونجوری با حضرت زهر ...

هستم. من خيلي زياد صداشون كردم و حرف زدم و كمك خواستم. 

خوبه كه احساس ميكني داريشون. براي من تموم شده ن.

2706