2737
2734

سلام خواهرم 4روزه دیگه دفاع داره

لطفا پیشنهاداتتون رو درزمینه

نحوه پذیرایی-میزدفاع اساتید-وکادوی اساتید راهنما بفرمایید

به طور اتفاقی دفاعش روزتولدش هم افتاده....

عشقها میمیرند رنگها رنگ دگر میگیرند و فقط خاطره هاست که چه شیرین وچه تلخ دست ناخورده به جا میمانند

من دفاعم تو زمستون بود کافی میکس و شیرینی و میوه گرفتم 

به استادم کوفتم ندادم کادو😐

اگه براش مهمه یه خود نویس قشنگ یا کتاب بگیره برا استادش 

میوه و شیرینی و شربتم درست کنه

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من یه سبد میوه واسه جلو اساتید درست کردم و سوهان و شیرینی هم‌جدا دادم بهشون، واسه بچه ها چون کسی و دعوت نکردم تعدادمون کم بود نمی خواستم کسی بیاد دفاعیه ام شیرینی بردم فقط...

خوشا به بخت بلندم که تو در کنار منی....تو هم قرار منی هم تو بیقرار منی...

پک تهیه کنه برای حضار(کیک و ابمیوه یا شیر ) این کمترین هزینه‌ اس، ،میتونه میوه هم اضافه کنه یا فینگر فود

برای اساتید هم روی میزشون میوه بچین،،کیک و ابمیوه و اب معدنی هم بزار

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد

یه پذیرایی ساده کافیه. من شنیدم بعضی اساتید دانشحو روبخاطر پذیرایی زیاد دعوا کردن و خوششون نیومده . تو رو خدا مثله جهیزیه و سیسمونی اینو دیگه چشم و هم چشمی نکنید.

میشه برای خوشبختی کامل دو تا داداشام صلوات بفرستی؟ انشاالله خودتم که الان داری میخونی حاجت بگیری.
2738

اقامن الان ترم دوهستم نمیدونم ای چیزامسخرم نکنین،مگه برادفاعیه هم بایدچیزی ببری استادبخوره ،اصلاچطوره میری اونجامیوه میزاری جلوشون بعدمیری دفاع میکنی ازپایان نامه 😒یکی توضیح بده چجوره

😍لطفایه صلوات مهمونم کن تایه شغل خوب ومرتبط بارشتم نصیبم شه😍❤یه روزی میرسه که توی آینه بخودم میگم دمت گرم سخت بود ولی ازپسش براومدی😍
یه پذیرایی ساده کافیه. من شنیدم بعضی اساتید دانشحو روبخاطر پذیرایی زیاد دعوا کردن و خوششون نیومده . ...

اخه اصلن پذیرایی برای چی 

ای بابا 

مگه مهمونیه

میشه برای حاجت رواییم چند تا صلوات بفرستی😍♥️مرسی

کادو دادن به استاد، رفتار رسمی نیست. می تونی بعدا یک روزی که میری اتاقش دیدنش براش گل بخری و ببری. ولی تو جلسه دفاع اصلا جاش نیست. تو شرایط فعلی (کرونا) هم بهتره که خودت رو خیلی به زحمت نندازی چون قطعا خیلی از پذیرایی استقبال نمیشه. هر چیزی که میخری بسته بندی باشه. شیرکاکائو، شیرقهوه، شیرموز ، ... ولی پاستوریزه و کیک بسته بندی شده

اقامن الان ترم دوهستم نمیدونم ای چیزامسخرم نکنین،مگه برادفاعیه هم بایدچیزی ببری استادبخوره ،اصلاچطور ...

منم ترم یکو خوندم فقط به منم بگید این دفاع و پایان نامه چیه تو همه رشته ها هست چرا باید ابمیوه ببری خو

کاربر اقا درخواست نده  با دوستم باهم از این کاربری استفاده میکنیم 😊🌼🤪
2706