2737
2739

دخترم 4.5ماهشه دو روزه نفخ داره. اما زیاد شکمش باد نکرده

خیلی زور میزنه تا بادمعده خالی کنه اما سختشه. خیلی ببخشید خیلی هم بدبو. رفلاکسم داره

چی بدم بهش راحت بتونه بادمعده خالی کنه و بتونه دستشویی کنه

بے خیـــــال غـــــم هـــــر روزه ے دنـــــیـا جـــــانـم چـــــاے وشـــــعـرو نـــــم بـــــاران خـــــودمـانیـــــم بـــــبـــــیــن

روغن زیتون بریز تو ناف اش و دورانی ماساژ بده 

از سردی معده اش بهش عرق نعنا و نبات بده یکم

نازنیڹ زهـرا هستمـ😎..میشہ واسہ همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ بفرسے آبجے؟❤🙏...خوشحال باش بانو تو برگزیده ے حضرتـ زهرایے تو انتخابـ شده ے مادرساداتے انتخابتـ ڪردڹ براے حجابـ براے نجابتـ😍❤ با حجابتـ لبخنــد رو به لبـ هاے مہدے زهـراس بیار خواهری باشہ؟😊 مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور😌.... مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلاے بہشتـ مڹ در زمینہ... 😍😢

شربت مخصوصشو داروخانه ها دارن ولی الان اگر تو خونتون رازیانه دارید میتونید با  یکم نبات آسیاب کنید مثل پودر میشه

یکمشو بزنید رو زبونش

هم برا نفخ  خیلی خوبه هم برا دل پیچه و دل درد نوزاد!

چیز دیگه ای ب ذهنم نمیرسه ک بدرد نوزاد بخوره!🙁

سرآغاز راهی بودم که مقصدی نامعلوم داشت...🌌🌒

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نبات داغ وعرق نعنا،خودتم سردی نخور اصلا،بعدازغذا عرق نعنا بخور یا چای نبات

به لطف خدا همین روزا(خیلی خیلییی زووود)تاپیک میزنم ؛ خدایا شکررررت که دخترمو شفا دادی.بگو الهی آمین
2728
روغن زیتون بریز تو ناف اش و دورانی ماساژ بده  از سردی معده اش بهش عرق نعنا و نبات بده یکم

عرق نعنا برای رفلاکس بد نیست

بے خیـــــال غـــــم هـــــر روزه ے دنـــــیـا جـــــانـم چـــــاے وشـــــعـرو نـــــم بـــــاران خـــــودمـانیـــــم بـــــبـــــیــن
نبات داغ وعرق نعنا،خودتم سردی نخور اصلا،بعدازغذا عرق نعنا بخور یا چای نبات

برای سردی خودم چی بخورم

دختر منم چهارونیم ماهه ست و دقیقا مثل دختر توئه

من به شکم یکم میذارمش راحتتر باد شکمش خارج میشه

ماساژ هم خوبه

رازیانه و زیره سبز دم کن بعد هر شیر دو قاشق بهش بده

خودتم بعد غذا چهار زیره بخور

سردیها رو با مصلحش بخور

من گوشت و لبنیات گاو، مرکبات اصلا نمی خورم

حبوبات هم 24ساعت می ذارم بمونه و آبش رو خالی میکنم بعد استفاده میکنم

برای رفلاکسش بهش دارو میدی؟

پیجهای بیزنس اگه در مورد اینستاگرام سوال داشتید تگم کنید تا جایی که بتونم کمک میکنم   به اسمم گیر ندید که خودم پشیمونم  ولی از نینی سایت هم انتظار نداشتم قبول کنه  
2738

چرا

پیجهای بیزنس اگه در مورد اینستاگرام سوال داشتید تگم کنید تا جایی که بتونم کمک میکنم   به اسمم گیر ندید که خودم پشیمونم  ولی از نینی سایت هم انتظار نداشتم قبول کنه  
دختر منم چهارونیم ماهه ست و دقیقا مثل دختر توئه من به شکم یکم میذارمش راحتتر باد شکمش خارج میشه ما ...

آره امپرازول و پدی لاکت میدم. حساسیت به پروتئین گاوی داره

تمام دیروزو گریه کرده. فکرمیکنم که زیره ورا یانه دارم. 

فقط یسوال از زمانی که اینارو دم کنم تاچندساعت ماندگاری داره چجور نگهش دارم

چرا برا رفلاکس بده!

اگه رازیانه استفاده کنی خیلی بهتره چون برا معده و رفلاکس عالیه!

مامانم وقتی نوزاد بودیم اینجوری نفخ و دل دردمونو از بین میبرد😄

سرآغاز راهی بودم که مقصدی نامعلوم داشت...🌌🌒
چرا

نمیدونم شنیده بودم که عرق نعنا رفلاکس بچه هاروشدیدمیکنه

2706