2726
بیش از یه ربع بیست دقیقه نباید بزنی والا دیسک کمر میگیری و اینکه یه شال بپیچ دور کمرت تا جلوی ضربه ز ...

اوایل شکم بند می‌بستم ولی حس میکنم دردم بیشتر بود🤕

چرا دیسک؟  من قبلا هم کمر درد داشتم الان با ورزش کمتر شده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بیش از یه ربع بیست دقیقه نباید بزنی والا دیسک کمر میگیری و اینکه یه شال بپیچ دور کمرت تا جلوی ضربه ز ...

عزیزم من ی زمانی دیسک کمر شدید داشتم با اینک چن سالیه میزنم مشکلی برام پیش نیومده فقط دور کمرم ي هاله تیره شده

2728
با اون تنها نمیشه، فقط شکمتو کبود میکنی ورزش تند انجام بده غذاتم کم کن بخصوص نون سفید و برنج

دارم رژیم میگیرم عزیزم 

طناب هم معمولا روزی 500 تا میزنم

پیاده روی هم اکثرا 5000 قدم رو پر میکنم

اپلیکیشن لاغری هم دان کردم میرم

چند روز دیگه دراز نشست هم شروع میکنم

عزیزم من ی زمانی دیسک کمر شدید داشتم با اینک چن سالیه میزنم مشکلی برام پیش نیومده فقط دور کمرم ي هال ...

جداره شکم آدما فرق داره یکی راحت میزنه یکی براش مشکل پیش میاد منم  روزی 45 دیقه 1 ساعت میزدم پریودمو بهم زده زود زود میشم دکتر گف نزن😢

اوایل شکم بند می‌بستم ولی حس میکنم دردم بیشتر بود🤕 چرا دیسک؟  من قبلا هم کمر درد داشتم الان ب ...

چون این حلقه سنگینه و این ماساژورای روش با هردور چرخش حالت ضربه ای میخوره به مهره های کمر و وقتی مهره ها ضربه بخورن کم کم فاصله میگیرن و مشکلات بعدی ایجاد میشه هرچیزی کم و اصولی خوبه حتی ورزشم وقتی زیاد بشه یا اصولی نباشه بیشتر مخربه شما میتونی روزی یه ربع حلقه بزنی نیم ساعت طناب و رعایت رژیم کالری شمار عالیه

حلقه چیه اخه . برو پیاده روی شکمت سریع اب میشه لاغر هم میشی آسیب هم نمیبینی. مربی باشگاهم میگفت هیچی مثل پیاده روی مداوم ادم رو لاغر نمیکنه‌ . 

پروردگارم من به لطف تو بسیار امیدوارم چون تو بینهایت مهربان و توانایی. 
الان 10 روزی میشه ک خریدم هنوز عادت نکردم 10 دقیقه میزنم با گریه

بزن عادی مبشه مویرگهای کمرتن ک کبود میشه و درد داره .منم میزدم اولاش همینجور مث شما با درد و گریه ولی بعدس بدن کم کم عادت میکنه و خیلی عادی میشه . از به ربع بیشتر نزن فقط

#همسرم💑... #پادشاهِ قلبمه❤... #دلیلِ بودنمهِ😗... #همه وجودمهِ😘... #دلیلِ تپش قلبمهِ❤... 
2706