2737
2734
عنوان

حالا زن فارس شوهر کرد

636 بازدید | 24 پست

کسانی ک ازدواج کردن راصی این یا پشیمون؟ علتش چیه تفاوت فرهنگی و زبان یا نه همون اختلافهای عادی ک تو بقیه زندگی ها هست اخلاقهای خاص شوهرای کرد  ک بقیه مردها ندارن چیه. 

تعداد رای : 33
نظرسنجی
بشدت پشیمونم
2
6%
راضی ام و مشکلی نداشتیم
3
9%
اختلافات جزئی فرهنگی و زبان
4
12%
افرادی ک میخان نتیجه نطر سنجی ببینن این گزینه رو لطفا بزنین
24
72%

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

گلم دختر با مرد المانی ازدواج کرد

۱ درصد ب فرهنگ ۴۹درصد به خانواده ۵۰ درصد به اخلاق و منش و جربزه طرفته

اگر تمامت را به خلق نشان بدهی تا آخر عمر چک سفید امضا خواهی کشیدو اگرخودت را نشناسے ،تا ابَد طعم تنهایے را خواهے چشید،و اگر قانون خودت را نداشتہ باشے  بَردگے مدرن را تجربه خواهے کرد.به هیچکس جز خودت وابسته مباش. ،هَرماندنے خوب نیست ،گاهے بایَد مسیر را تغییر داد  ، رهایے زیباست بشرطے که با درایت باشد😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍یک روز یکنفر میاید که با آمدنش تمام غمهایت از یادت میرود😍 خدایا میدانم که انسان خوبی نیستم ولی کمکم کن  کمتر گناه کنم♥اگر از آدمهای بد دور نشوے به مرور میشوے شبیه یکی از همان ها💞💞.. اگر به غیر ازخدا به شخص غیر از او امیدوارشوی  خدا از همان شخص تورا نا امید می‌کند. 💗💗💗خدای من بهترین هرچی ازش  ازته دل خواستم و براورده کرد  اما دیر❤❤❤

۸ نفر مثل من بودن🍭😀

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥
2738

من شوهرم کرده باهاش کلی مشکل دارم البته مشکلاتم ربطی ب قومیتش نداره و بعید میدونم تو این دوره ک تقریبا همه مردم یکدست شدن و اختلاف کم شده قومیت بخواد تاثیر آنچنانی بذاره

من فارس محسوب میشم ولی نسب ترک دارم

همسرم کورد ایلام هستند و متولد و بزرگ شده  تهران

فرهنگمون کمی فرق داره ولی خانواده هامون خیلی همراه هستند و هرگز اختلاف فرهنگی نداشتیم

جالبه جاری ام از یکی از شهرهای استان ایلام هستند و با ایشون بشدت اختلاف فرهنگی دارم

فکر میکنم تربیت خانوادگی و فرهنگ خود خانواده هم مهمه

مذهبمون فرق داره و اینم اصلا برامون مشکل نیست

😁

مشکل خانواده های اخیر، چند فرهنگی بودنه، نه صرف کرد و ترک و...بودن.طرف جد اندر جد یه قومیته.اومده هرچی دلش خواسته از فرهنگش نگه داشته هرچی هم دلش نخواسته بر اساس لیبرالیسم (آزادی های فردی) تغییر داده! تو نه می تونی باهاش روشنفکر باشی نه سنتی.یه ملغمه ی عجیب و پر دردسریه

هوای خوب مثل زن خوب استهمیشه نیست. ..زمانی هم که هست, دیرپا نیست.مرد اما پایدار تر است.اگر بد باشد, می تواند مدت ها بد بماند و اگر خوب باشد, به این زودی بد نمی شود اما زن عوض می شود با بچه, سن, رژیم, حرف, ماه, بود و نبود آفتاب, وقت خوش...زن را باید پرستاری کرد با عشق،حال آن که مرد می تواند نیرومند تر شود اگر به او نفرت بورزند
2706