2726
نگو دلم میشکنه

ببخشید. حالا که فکرمیکنم فوق العادست 😘😍😂

نمیدونم از کجا پیدات شد   توجاییکه همه چی دراماتیک باشه.     فکرشم نمی کردم بشه باتو.      رابطمون انقدر رمانتیک باشه.  اگه دوست داری یک فاتحه برای مامانم بفرست😥مرسی ازتون😘. کنکوریای تجربی سوالی دارین درخدمتم

مرضیه رو بگیرع من خودمو دار میزنم دختره زشت

با من درنیفتین من مثل بقیه نیستم                                                                                          شلوارتونو میکشم پایین   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مرضیه رو بگیرع من خودمو دار میزنم دختره زشت

از مومو که خشگل تره😂

خدادر زمین بندگانی داردکه برای برآوردن نیازهای مردم   میکوشند،اینان ایمنی یافتگان قیامتند                                        امام موسی کاظم(علیهالسلام)
2728
قبل از ازدواج ریحانه پارسا با مهدی کوشکی شایعه شده بود با هم ازدواج کردن برای هم کامنت مشکوکو اینا ...

بابا فقط یه دروغ سیزده بوده که این اقای حصاری گفته بپده و بعدش هم اعلام کرده کمتر از ۲۴ساعت الان خوندم

فقط مدل لباش یکم بده  وگرنه من از وقتی که تو یه فیلم اسمش علی بود و اعدام شدو زنده شد روش کراش ...

من که عاسق مدل لباش شدم خیلی جذابه به چشم برادری😂

یه دمپایی ابری خیلی نرم خریدم  میخام بدم همسایه طبقه بالامون بگم بده پسرش سماش اذیت نشه وقتی داره جفتک میندازه    آییییی مرغ سحری صب کن مارو باخود ببر از کوچه ها آییییییی مرغ سحری خیر نبینی 
اره چرا یهو مومو رو انقد زشت کردن؟ کلا تصوراتم بهم ریخت

خدا منو ببخشه شوهرم خیلی فیلمشو دنبال میکنه . دیشب مو مو رو دیده میگه من جای جوادی بودم گلو همونجا پذت میکردم فرار میکردم😯منم دعواش کردم گفتم قیافه هر کس به خودش ربط داذه ولی خدابی خندم گرفت

یه دمپایی ابری خیلی نرم خریدم  میخام بدم همسایه طبقه بالامون بگم بده پسرش سماش اذیت نشه وقتی داره جفتک میندازه    آییییی مرغ سحری صب کن مارو باخود ببر از کوچه ها آییییییی مرغ سحری خیر نبینی 
من که عاسق مدل لباش شدم خیلی جذابه به چشم برادری😂

عجبا

لب بالاش خیلی کوچیکه

لایک نکنید باتچکر مدیریت پارک💣زیاد که باشی زیادی میشی/من بد نبودم تو داری میشی/هیچ وقت این احساس بهت نمیساخت/دلم میخواستت دلت نمیساخت/زیادی خوبی کردنم تهش داستانه/واسه تو خوبی و بدی همش یکسانه/بد عادتت کردم خودم خب حقم داری خوبی که از حد بگذره ته داستانه🎵   
این پست ها را نزارید مدیون میشید همین کارها را میکنید که یک عده نوجوان را گمراه میکنید و دنبال پسرها ...

😯😯😯با کجات فک کردی اینو گفتی

عجبا لب بالاش خیلی کوچیکه

خوبه که من خوشم اومد😑

2706