2726
عنوان

چشم زخم

| مشاهده متن کامل بحث + 253 بازدید | 27 پست
یه تخم مرغ بگردون دور سرش بعد پرتش کن تو کوچه که بشکنه اسپند و صدقه هم خوبه وقتی هم کسی تعریف میکن ...

دقیقا لال شدم و نگفتم البته خودش گفت حتمن براش اسپند دود کن ولی من اهمیت ندادم.تخم مرغ رو همینطوری پرت کنم؟؟؟نیت ی چیزی نمیخواد؟؟؟

*** حول حالنا ای احسن الحال**

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دقیقا لال شدم و نگفتم البته خودش گفت حتمن براش اسپند دود کن ولی من اهمیت ندادم.تخم مرغ رو همینطوری پ ...

والا ما میگردونیم دور سر و بعد هم پرتش میکنیم

بگو برای سلامتی و رفع بلا

کلا تخم مرغ شکستن خوبه

2728
صدقه  ک هر روز میدم تخم مرغ بلد نیستم.ولی مرغ رو حتمن انجام میدم

یه پارچ ابی فیروزه ای یا کاسشو بزار جلو پسرت بعدم اسم همسایه یا هرکی ک بهش شک داری دیده و چشم زده  رو اسم ببر هربارک یه اسمو میبری یه خط بکش رو تخم مرغ تخم مرغ رو بزار تو کیسه فریزر یه کم توش اسپند بریز یه سکه رو هم بزار رو سر تخم مرغ بگیر دستت همونطور 

ک میچرخونی دور سر پسرت نیت کن سه تا توحید و حمد بخون صلوات بفرس  تخم مرغو یواش دوبار بزن پشت پسرت از بالای سرش بنداز تو پارچ یه کوچولو زردشو با انگشتت بردار بمال رو پیشونیش بعدا بشور مامان من اینجوری میکنه 

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  
اینو قبلا نشنیده بودم ما یا اسمای افرادو مینویسیم یا همینطوری میشکنیم

هر دو مدل هست.

اما گفتن اسم افراد خیلی درست نیست. چون وقتی به اسم یک نفر در میاد موجب غیبت، کدورت و دلخوری و خدای نکرده تهمت میشه.

اما توی این مدل هم تخم مرغ میشکنیم و ذفع چشم میشه هم اسم کسی برده نمیشه

چرا این اسامی که گفتم با ذغال رو تخم مرغ بنویسید و بعد تخم مرغ رو بین پای کسی که چشم خورده بشکونید. من از یه دعانویس اینو یاد گرفتم.

درد ما جز به ظهور او مداوا نشود...
حرز امام جواد برای رفع چشم و بلا هم عالیه میتونید بنویسید و گردن بچه تون یا هر کسی و حتی خودتون بند ...

آخه حرز میگن رو پوست آهو باشه خیلی جزییات داره برای انجامش.میشه همون دعا رو فقط روی یه کاغذ خیلی ساده نوشت؟؟

*** حول حالنا ای احسن الحال**