2733
2734
عنوان

چشم زخم

253 بازدید | 27 پست

سلام.سه هفته پیش خانم همسایه مون پسرمو ک دید گفت چه تپل شده و از این حرفها البته میدونم از روی حسادت نبود.از اون روز ب بعد پسرم کم کم زرد شد و مریض شد .خودم میگم چشم خورده واسه رفع چشم نظر چیزی میدونین؟؟؟

*** حول حالنا ای احسن الحال**

همیشه اسپند دود کن براش نزار زیاد جلو چشم بیاد ایت الکرسی و سوره ناسم بخون براش((:

دوستان من قیافم شبیه عکس پروفایلمه پس پشمات بریزه حاجی😂😂😂هرکیو خاستی نفرین کنی تگم کن،اسممو نپرسین فقط دوستام میدونن.😑

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

واسه گشایش چی خوبه خانوما

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

هرروز صبح براش صدقه بده

آیة الکرسی و چهار قل بخون براش فوت کن بهش

اسپند دود کن بچرخون دور سرش

هی سر به راه تر ، هی سر به زیر تر ، هی گوشه گیر تر /  هر لحظه خسته تر ، هر لحظه تلخ تر ، هر لحظه پیر تر
2738

اول: به نیت سلامتی پسرت صدقه بگذار کنار. 

دوم: به جهت چشم زخم و نظر بد کلمات زیر را بر روی تخم مرغ بنویسید ( تخم مرغ سفید و تمیز باشد ) بعد از نوشتن ، ایستاده و تخم مرغ را میان دو پای فرد مورد نظر بر زمین زده و بشکنید. 

و در وقت شکستن بگویید :

بسم الله و بالله و علی اسم الله و اسم العین

کلماتی که باید بر روی تخم مرغ نوشته شود :

جاعت ، جیعت ، فجیعت ، فجعجعت ، انفجعت ، انفج لقت

درد ما جز به ظهور او مداوا نشود...

تخم مرغ بشکون واسش. نی نی ما هم چشمش زدن چند روز تو بیمارستان بود از چهار شنبه ی هفته ی قبلی تا دیشب.مامانش فهمید کی چشمش زده.واسش تخم مرغ شکوندیم. خدا رو شکر بهتر شد

بخت و اقبالم نیکوست...
2706