2733
2734

دیگه اگرم قرار بود بگیره با اون فشاری که بهم اومد دیروز تو کوه نوردی نمیگیره دیگه کلا کاش نمیرفتم اخه انقدر گفتید بیخیال باش فکر نکن منم رفتم تفریح که فکرم مشغول باشه

صلوات برای شادی روح مادرم 😔🙏

تفربح عزیزم نه کوهنوردی

۹۹/۹/۹ قرار بود بی بی چکم مثبت بشه اما خدای رحمان الرحیمم زودتر عافلگیرمون کرد یعنی۹۹/۸/۱۹😍خدایااااا شکرت.ان شاءالله همه منتظرا این طعم را بچشن🥰وقتی رفتم سنوگرافی دکتر گفت دختره نمیدونستم چیکارکنم،یکم خجالت کشیدم از خوشحال بودنم اما از خوشحالی از گوشه چشمم اشک اومد،نمیدونستم به بابایی چه جوری بگم که ما هانا خانوم داریم🌺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
چیکار کنم بدنم خیلی درد میکنه 

عزیزم خب بدنت بخاطر اون حجم فشاری ک بخودت اوردی و رفتی کوه نباید میرفتی میگن پیشگری بهتر از درمانه

وزن اولیه۶۷ هدف اول۶۵ هدف دوم ۶۳هدف سوم۶۰ هدف اخر۵۷
آنقدر بی خیال که از اونطرف بوم افتادی

اخه میدونی حداقل اینبار زیاد ناراحت نمیشم دیگه مثل دفعه های پیش که کلی رعایت میکردم 

عزیزم خب بدنت بخاطر اون حجم فشاری ک بخودت اوردی و رفتی کوه نباید میرفتی میگن پیشگری بهتر از درمانه

اره راست میگی حالا دیگه کاریه شد دفعه های پیش که کلی رعایت کرده بودم منفی شد اینبارم اینجوری شد 

انشالله دامنت سبز میشه عزیزم..حالا هم که رفتی بهش قکر نکن استراحت کن

اره عزیزم خدا بخاد همینجوریم میشه دفعه های پیش کلی رعایت و استراحت کرده بودم همشون منفی شدن اینبارم اینجوری شد حالا قسمت خدا ببینیم چی میشه

2706