2726

هی میگه اینو داریم اونو داریم

مسخره حالا خودش میدونه که من چطور زندگی کردم و میکنم

یا عقده های گذشته شه نمیدونم چیه هی میگه زمین مون گرون شده فلان گرون شده

خوب درک که چی

البته دیشب بهش گفتم میگن آدم پولاشو بشماره کم میشه نشمار

چرت و پرت میگه واییییییییی

اهان میگه ما خونه ای که کسی توش زندگی کرده باشه نمیخواییم!!!باید نوساز بخریم رفتیم دیدیم 3 میلیارد فعلا پشیمون شدیم

دری وری میگه !!!!!!!!!!!!!!!چی بگم محترمانه ببنده تالار اندیشه شو!یعنی دهنشو ببنده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اخه تریپ صمیمیت داره فامیله

ببین بنظرم نمیخاد چیزی بگی بی محلی نشون بده به حرفاش بی احترامیم نکن بش

اما نسبت به این حرفاش سرد برخوردکن بگو باشه بله خودش خجالت زده میشه

دوستان من قیافم شبیه عکس پروفایلمه پس پشمات بریزه حاجی😂😂😂هرکیو خاستی نفرین کنی تگم کن،اسممو نپرسین فقط دوستام میدونن.😑
ما هم همچین موضوعی داریم  باهاش دیگ رفت وامد نکن  ببین طرف تمیزه خونش اهل بشور بساوه ؟

وسواسه کلا خله

دیوونه کرده منو یه زنگ میزنی احوالپرسی حال آدمو بهم میزنه

چه ربطی به بشور بساب داره

حوصلشو ندارم آخه به کسی چه هرکی چی داره زشته من عارم میاد دهن اینم میخوام ببندم فکر کنم بهتره یه م ...

بده ادم اینجور بی حوصله بشه اونوقت ادم وحشتناکی میشه ک دورش پراز گدا گشنست!

کسیکه خوابرو میتونی بیدار کنی ولی کسیکه خودشو ب خواب زدرو هرگز نمیتونی بیدارش کنی
خب که چی آخرش میریم زیر خاک هرحاجی پولداری تهش رفته اون دنیا شمردن مال واموال مال تازه بدوران رسیده ...

همه پیشرفت مالی دوست دارن ماهم شکر کم نداریم

این عوضی هی میشمره

وسواسه کلا خله دیوونه کرده منو یه زنگ میزنی احوالپرسی حال آدمو بهم میزنه چه ربطی به بشور بساب داره

میگن کسی ک وسواسیه کلا اهل لافه  البته واسه ما ۲ نفر اینطورین 

من نمیرم خونشون اوناهم نمیان خداروشکر

2706