2737
2734
عنوان

وقتی نی نیتون تو شکم؟؟؟

1946 بازدید | 32 پست

به دست شوهرتون ضربه میزد شوهرتون چه عکس العملی نشون میداد؟؟؟؟؟ شوهر من جای ذوق کردن وقتی بچه میزنه دستش میپره بالا از ترس انگار بچه طفل معصوم میخواد از شکمم بپره بیرون دستشو بکنه.........

تیکر تولد نفس مامان❤

شوهر من ذوق میکنه قربون صدقه اش میره اما نی نی همش لج میکنه تا باباش دستشو میذاره دیگه پا نمیزنه😁😁😁😁😁😁😁

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
شوهرمنم اولا مسترسید ولی بعدش کلی کیف میکرد.البته زیاد حرف نمیزد باهاش ولی دستشو زیاد میذاشت رو شکمم

خیلی جالبه واسم چرا میترسن فکر کردم فقط شوهر خودم رفتارش نرمال نیست اولین بار خورد تو ذوقم فکر کردم الان کلی ذوق میکنه ولی دیدم قیافش عوض شد دیشبم بچه باز زد هی میخواست ذوق کنه ولی وقتی زد از ترس دستشو برداشت

تیکر تولد نفس مامان❤

اصلا شوهرم دست میزاشت سرشو میزاشت شکمم انگارنه انگار خونه نبود منومیبست به لگد 

٩شهریور ٩٨بچموشش ماهه زایمان کردم و ازدست دادم😔ولی خدابعد٨ماه یه دختر خوشگل بهم داد😍باوجود واریکوسل شوهرم که نه دارویی مصرف میکنه نه عمل میکنه😡هردوبارم بایه باراقدام باردارشدم...تاخدانخادبرگ ازدرخت نمیفته☺️خدایاشکرت 
شوهر من ذوق میکنه قربون صدقه اش میره اما نی نی همش لج میکنه تا باباش دستشو میذاره دیگه پا نمیزنه😁😁 ...

بچه ی منم همینه شوهرم دستشو میزاره اروم میشه 

تیکر تولد نفس مامان❤
2738
شوهر من ذوق میکنه قربون صدقه اش میره اما نی نی همش لج میکنه تا باباش دستشو میذاره دیگه پا نمیزنه😁😁 ...

بخدا منم دقیقا اینجوریم تا شوهرم دستشو میذاره دیگه تکون نمیخوره...ولی خب بعضی وقتا که غافلگیرش میکنیم دستشو میذاره تکون میخوره و شوهرم ذوق میکنه و حرف میزنه باهاش...ولی زیادهم نه

یه روز یه گدا بوده که دونفر بودن هرروز بهش سر میزدن یکیشون هر روز بهش یه لگد میزد و یکیشون هرروز بهش پول میداد، یه مدت این دو نفر پیداشون نمیشه اونیکه لگده رو میزد شد آدم خوبه و اونیکه پول میداد بهش شد آدم بده چون چند وقت پیداشون نبود که بهش لگد بزنن یا پول بدن، مراقب باشین بیش از اندازه خوب نباشین چون یه روز نبودن خوبیتون یا کم شدن خوبیتون باعث بد دیده شدنتون میشه، ✓/// از طرف یه احمق که همیشه خوب بوده و ساده از بس بلا سرم اومده دیگه از خودم بیزارممممم بخاطر کودن بودنم و سادگیم، انشاالله یه روزی میاد میبینم که حقم گرفته شده و میام اینجا مینویسم🖤😭
بخدا منم دقیقا اینجوریم تا شوهرم دستشو میذاره دیگه تکون نمیخوره...ولی خب بعضی وقتا که غافلگیرش میکنی ...

فکر کنم همه نی نی ها همینطورن😂😂😂😂😂 ناز میکنن

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
خیلی جالبه واسم چرا میترسن فکر کردم فقط شوهر خودم رفتارش نرمال نیست اولین بار خورد تو ذوقم فکر کردم ...

عزیزم من قبلا وقتی زن بارداری مثل خواهرم یا زنداداشام کنارم بچه شون تکون میخورد میگفتن دستتو بذار میترسیدم وحشت داشتم تااینکه خودم باردار شدم...

یه روز یه گدا بوده که دونفر بودن هرروز بهش سر میزدن یکیشون هر روز بهش یه لگد میزد و یکیشون هرروز بهش پول میداد، یه مدت این دو نفر پیداشون نمیشه اونیکه لگده رو میزد شد آدم خوبه و اونیکه پول میداد بهش شد آدم بده چون چند وقت پیداشون نبود که بهش لگد بزنن یا پول بدن، مراقب باشین بیش از اندازه خوب نباشین چون یه روز نبودن خوبیتون یا کم شدن خوبیتون باعث بد دیده شدنتون میشه، ✓/// از طرف یه احمق که همیشه خوب بوده و ساده از بس بلا سرم اومده دیگه از خودم بیزارممممم بخاطر کودن بودنم و سادگیم، انشاالله یه روزی میاد میبینم که حقم گرفته شده و میام اینجا مینویسم🖤😭
فکر کنم همه نی نی ها همینطورن😂😂😂😂😂 ناز میکنن

اما شوهر من خودشو میگیره میگه دست من آرومش میکنه

اما شوهر من خودشو میگیره میگه دست من آرومش میکنه

😂😂😂😂😂 همه بابا ها همینن 

2706