2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا انقدر زود رفتید سونو چرا دکتر من بعد انومالی گفت هفته 32 برن

آخه من بعد آنومالی یه دردی مثل انقباض داشتم بعدش برام سونو نوشت توهمون سونو مشخص شد رشد دخترم یک هفته عقبه واسه همون دکترم برام سونوی کنترل نوشت رفتم😅

دخترم❤جانِ دلِ مادر😍
2728
وای منم همش استرس رشد کم دارم آخه شکمم کوچیکه نگران نباش یه هفته که عادیه

شکم منم کوچیک بود راستش ولی این دلیل نمیشه عزیزم نترس😘من یکم تو تغذیه تنبل بودم متاسفانه

بخاطر جفتم نگرانم بیشتر

دخترم❤جانِ دلِ مادر😍
شکم منم کوچیک بود راستش ولی این دلیل نمیشه عزیزم نترس😘من یکم تو تغذیه تنبل بودم متاسفانه بخاطر جفت ...

وای خب منم تنبلم چیزی درست نمی‌خورم دلم نمیخواد

واسه سلامتی کوچولوم یه صلوات بفرستید ❤
وای خب منم تنبلم چیزی درست نمی‌خورم دلم نمیخواد

بیشتر بخور اشتباه منو نکن من دیگه ازاین به بعد دارم خودمو میبندم به غذا😢قبلا میخوابیدم صبحونه نمیخوردم دیگه نباید حتی یه وعده یا میانوعده رم ازدست بدم

دخترم❤جانِ دلِ مادر😍
2738

عزيزم هفته ٢٩ رفتم دكتر گفت شكمت به هفته ٢٧ ميخوره وزن بچه كمه برو سونو كنترل رفتم درست حدس زده بود رشد جنينم هفته ٢٧ بود و وزن ١١٠٠ گريد دو

فرستاد سونو داپلر رفتم گفت نرماله 

بخاطر گريد دو بهم اسپرين داد

براي وزن سه هفته گفت خودمو ببندم به خوردن فقط بخورم كربوهيدرات گوشت كباب و كلا چيزاي مقوي 

مولتي ويتامينمم روزي دوتا كرد

ايشالا دو هفته بعد ميرم سونو دوباره ببينم رشد داشته يا نع

من خودم وزن گرفتم ولي جنين نه

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  
عزيزم هفته ٢٩ رفتم دكتر گفت شكمت به هفته ٢٧ ميخوره وزن بچه كمه برو سونو كنترل رفتم درست حدس زده بود ...

سلام عزیزم چقد شرایط شماشبیه منه منم گریدم دوئه خیلی ترسیدم آخه هفتمم بالا نیست دکتر بهم بتامتازون داد😢😢

۶تا گفت ۱۲و۱۳خرداد بزنم 

برای وزن گیری هم بهم لیدی میل داد هرجا میگردم نمیتونم پیداکنم

تغذیمم حسابی قوی کردم ان شاءالله که بچه وزن گرفته نه شما 

داپلر گفت نیاز نیست بری فعلا دیگه منم توکل کردم به خدا ببینم چی میشه فقط خداکنه بخاطر گرید مجبور به زایمان زودرس نشیم و بچه ها سرموقع بدنیا بیان

فکرکنم بچه های ما بخاطر پایین اومدن کاراییه جفتامون یکم رشدشون ضعیفه نه؟

دخترم❤جانِ دلِ مادر😍
سلام عزیزم چقد شرایط شماشبیه منه منم گریدم دوئه خیلی ترسیدم آخه هفتمم بالا نیست دکتر بهم بتامتازون د ...

والا برا من امپول تجويز نكرد نميدونم چرا 

ولي گفت احتمال زايمان زودرس هست برات

برات اسپرين نداد؟بله متاسفانه هم بخاطر جفت هم بخاطر تغذيه اينطور شدن

من فقط ميگم سالم باشه 😔

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  
والا برا من امپول تجويز نكرد نميدونم چرا  ولي گفت احتمال زايمان زودرس هست برات برات اسپرين ند ...

خب آسپرین داد حتما اونم یه فایده ای داره نه به من آسپرین نداد حرفیم نزد اززایمان زودرس ولی خودم میدونم یچیزایی دربارش😢عزیزم من خیلی میترسم 

خداروشکر شما ماهت بالاتره الان خیلی خطرنداره ولی من میترسم یکم تازه ۲۸هفته و دوروزم😞

نمیخوام ناشکری کنم ولی چرا جفتای ما انقد زود به گرید ۲رسید

خداکنه بچه هامون سالم دنیا بیان❤❤

دخترم❤جانِ دلِ مادر😍
والا برا من امپول تجويز نكرد نميدونم چرا  ولي گفت احتمال زايمان زودرس هست برات برات اسپرين ند ...

عزیزم شما ازکی گریدت دوئه؟میخوام یکم امیدوارشم که تاکی میتونم ادامه بدم

دخترم❤جانِ دلِ مادر😍
2706