2726
عنوان

خاطره😐

187 بازدید | 18 پست

بیایین خاطره تعریف کنین😸😑

تو نیستی یه حس معمولی😻♥️آره همیشه همه کِس من بودی💫💋تو واسه من قشنگ ترین حسیو👻🔗باهم ما به جاهای قشنگ تر میرسیم🙃💞

از چی 

بگو تا مثل دوم واست خاطره بگم 😆

بچه ها کسی از آیفوووووون سر درمیاره😣😣😣😣                                         توروخدا کمکم کنین ........ .میخام باهاش عکس بگیرم  ولی وقتی دکمه اشو میزنم در حیاط باز میشه😢😢😢                                          بعضی ها جوری بیشعورن که دلم میخاد ازشون بپرسم بیشعوریتون ذاتیه یا خودتون هم تلاش میکنید 😬😞باردارنیستم 😔تیکر گذاشتم انشالله تا این تاریخ منم مامان بشم 😍مطمئنم خدا دست خالی نمیزارتم 😍مطمئنم یه روز با بچه تو بغلم میرم مطب دکتری که بدون مقدمه چینی بهم گفت فکرمادرشدن رو از سرت بیرون کن ندید چقد استرس بهم وارد شد ندید من چی کشیدم که همونجا بیهوش شدم 😔مطمئنم خدا امیدمو ناامید نمیکنه 😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

نامزدی بودیم بدون اجازه خانواده با شوهرم رفتم بیرون 😣 11سال پیش منم بچه بودم 15 بودم

گشت گرفتمون 😅 ریدمانی کرده بودیمااااا 😅

الان میخندم اون موقع یه گالن آبمیوه خوردم تا فشارم تنظیم شد

بچه ها کسی از آیفوووووون سر درمیاره😣😣😣😣                                         توروخدا کمکم کنین ........ .میخام باهاش عکس بگیرم  ولی وقتی دکمه اشو میزنم در حیاط باز میشه😢😢😢                                          بعضی ها جوری بیشعورن که دلم میخاد ازشون بپرسم بیشعوریتون ذاتیه یا خودتون هم تلاش میکنید 😬😞باردارنیستم 😔تیکر گذاشتم انشالله تا این تاریخ منم مامان بشم 😍مطمئنم خدا دست خالی نمیزارتم 😍مطمئنم یه روز با بچه تو بغلم میرم مطب دکتری که بدون مقدمه چینی بهم گفت فکرمادرشدن رو از سرت بیرون کن ندید چقد استرس بهم وارد شد ندید من چی کشیدم که همونجا بیهوش شدم 😔مطمئنم خدا امیدمو ناامید نمیکنه 😍

یه خاطره دارم انقد خوبه

یه روز داشتم با لامبورگینیم میرفتم دانشگاه یهو اون استاد خوشگله که همه ی دخترا واسش میمیرن واسم دست تکون داد یدونه بوسم روش...منم یه لبخند زدم دوباره به جلو نگاه کردم...دیدم یااااحسین دارم میرم تو جدول...

خداشاهده...میگم خدا شاهده چنان زدم رو ترمز که

پتوم پاره شد😅😅😅

اینم از خاطره من...😂😂😂

فعلا گشنمه مغزم بالا نمیاد

نمیدونم از کجا پیدات شد   توجاییکه همه چی دراماتیک باشه.     فکرشم نمی کردم بشه باتو.      رابطمون انقدر رمانتیک باشه.  اگه دوست داری یک فاتحه برای مامانم بفرست😥مرسی ازتون😘. کنکوریای تجربی سوالی دارین درخدمتم
یه خاطره دارم انقد خوبه یه روز داشتم با لامبورگینیم میرفتم دانشگاه یهو اون استاد خوشگله که همه ی دخ ...

عالی بود😂

دوستان من قیافم شبیه عکس پروفایلمه پس پشمات بریزه حاجی😂😂😂هرکیو خاستی نفرین کنی تگم کن،اسممو نپرسین فقط دوستام میدونن.😑
قوربانت همه عاشقمن😂😂

نفرین خدایانعامون بر کسایی ک زودتر عاشقت شدن من چرا زودتر نفهمیدم اینجا عامووون داره😩😩😩🙄

وزن اولیه۶۷ هدف اول۶۵ هدف دوم ۶۳هدف سوم۶۰ هدف اخر۵۷
نفرین خدایانعامون بر کسایی ک زودتر عاشقت شدن من چرا زودتر نفهمیدم اینجا عامووون داره😩😩😩🙄

چه خوب شد که همو پیدا کردیم😍😂

از این پس تو جزوی از کاهنان معبد عانخ ماهو هستی😜

دوستان من قیافم شبیه عکس پروفایلمه پس پشمات بریزه حاجی😂😂😂هرکیو خاستی نفرین کنی تگم کن،اسممو نپرسین فقط دوستام میدونن.😑
چه خوب شد که همو پیدا کردیم😍😂 از این پس تو جزوی از کاهنان معبد عانخ ماهو هستی😜

ما دوتایماا 🙄🙄🙄قبوله میشه من دست راست باشمممم😂😂😂

وزن اولیه۶۷ هدف اول۶۵ هدف دوم ۶۳هدف سوم۶۰ هدف اخر۵۷
ما دوتایماا 🙄🙄🙄قبوله میشه من دست راست باشمممم😂😂😂

بله که قبوله هردوتون تاج سر عامون هستین😌😍😙😂

2706