2726
عنوان

اونوقت اسم عربا در رفته ماجرای رومینا نشون داد توحش همه جا هست

| مشاهده متن کامل بحث + 900 بازدید | 58 پست
چون حالم بده  توی یه جامعه بوی گندی داره میاد  حیف اون موقع که زینب گفت جمع کنید بریدازی ...

همش تقصیر خودمونه 

این دفعه حتما به حرفاش باید گوش بدیم و عمل کنیم ⁦☹️⁩😁

«شب» می رود. این اقتضای «طبیعت» و «حکم» تاریخ است!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بدم نمیاد ازهمشون ازبعضیاشون به دلایلی بدم میاد امااینوگفتم که استارتردعوانکنه سرصبحی! کلا ایرانیاهم ...

نمیدونی مگه؟ایرانیاا الخصوص کاربرای این سایت ازنظرشون هرچی بشه فلان قوم مشکل داره مث کرونا ک چ کارا نکردن....هراتفاقی بیفته مشکل از فلان چی کشوره .اوه حالا حالاها مونده این ماجرا حالا حالاها ادامه داره.اونم یه عده که کل روز پشت سیستم منتظر یه جرقه که راحت ....😐حیف ک نمیشه حرفی زد😕

اسی جان کجا زندگی میکنی 

من اهواز زندگی میکنم 

واقعا عرباش برای خودشون بین خودشون بدون اجازه شیخشون هیچکاری نمیکنن اگر شیخشون بفهمه که دختری میخواد خودش ازدواج کنه واقعا براش همسر انتخاب میکنن چندتا کیس تا انتخاب کنه دختر

عوضش اینجوری نمیکنن 

لایک نکن جون خودت ریپلای بهتره ماسکتم بزن کرونا خیلی خره
2728
هرکی گفته عربا تعصبین آبادانیا رو ندیده🤣

والا استارتر یه جوری گفت من یه لحظه فکر کردم تو بهشت زندگی می کنم تا خوزستان...پس چرا تو این ده سال که خوزستانیم این همه فهم و شعور رو درک نکردیم؟؟؟

چرا کاربری من و ازم گرفتین  
همش تقصیر خودمونه  این دفعه حتما به حرفاش باید گوش بدیم و عمل کنیم ⁦☹️⁩😁

والا هرچی خواستیم بریم راهمون ندادن مرزا بستس جوری گفت پاشید برید انگاری تمام راه ها بازه نمیدونن همین خودشون باعث شدن پاسپورت ایرانی بی ارزش بشه

لایک نکن جون خودت ریپلای بهتره ماسکتم بزن کرونا خیلی خره
کسی نمیدونه به اون پدرچی گذشته که اینکارو کرده من موافق کارش اصلا نیستم خیلیم ناراحت شدم ولی معلوم ن ...

هر چيز كه گذشته مجوز قتل يه ادم نيست از كجا معلوم اين ادم دوباره اينكار رو نكنه كلا همچين بيمار رواني بايد تموم عمرش توي زندان باشه اما متاسقانه چون ولي دم دختر هستند فقط جنبه عمومي جرم براش در نظر گرفته ميشه چند سال ديگه توي جامعه راحت ميچرخه تا قتلهاي بعدي 

من متوجه نمیشم چرااین قضیه رو ربط به قومیت دادی؟ الان به عرب وغیرعرب بودنش چه ربطی داشت خواهر؟

بزرگترین دلیل اینکه اینها چشم دیدن اونها رو ندارن.سربسته گفتم.گرفتی عزیزم 

چرا کاربری من و ازم گرفتین  
والا هرچی خواستیم بریم راهمون ندادن مرزا بستس جوری گفت پاشید برید انگاری تمام راه ها بازه نمیدونن هم ...

عخیییی چی بگم خواهر که دلم خونه

فعلا که مملکت ما دربست در اختیار این زینب هاست ⁦☹️⁩

«شب» می رود. این اقتضای «طبیعت» و «حکم» تاریخ است!
من اهواز زندگی میکنم  واقعا عرباش برای خودشون بین خودشون بدون اجازه شیخشون هیچکاری نمیکنن اگر ...

عزیزم ببخشیدنمیخواستم اینوبگم امایکی ازاشناهای مامنطقه گلستان اهواززندگی میکنه و دست دخترشو به خاطراینکه فقط میخواست باعجم ازدواج کنه شکست واجازه ندادبهش تازه خداروشکرکه دختربیچاره هیچچچچ کاری نکرده بودش فقط میخواست به دل خودش ازدواج کنه ظاهراعربادخترازعجم میگیرن امادخترخودشونوبه عجم نمیدن!!!!

❤💖💛💚
2706