2726
عنوان

امروز سال نی نینیمه ک تو۲۸ هفتگی فوت کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 1014 بازدید | 94 پست
ممنون عزیزم.واقعا درک میکنم حتی یاداوریش بعد از نزدیک 6 سال واسم سخته و هربار یادش میوفتم اشکم سرازی ...

خب خداروشکر الهی ک زنده باشه خدابراتون حفظش کنه،بله سخته واقعا فقط منوامثال شمادرک میکنیم سختیشو

خدایا امتحانای سخت واسه آدمای سرسخته،یا ازاین امتحاناازم نگیر یا سرسختترم کن.🙏خدایا بابت هدیت ممنونم😍علی سان تمام امیدوعشقیه ک خدا بهم داد.ممنونم ازش.😍😘🥰
حرف داداشم ک اونروز شنیداومد پیشم  گفت فقط بابارو نگاه کن رنگوروش شده مث گچ میگفتیم دورازجون صد ...

جانان جان 

اگر با سوالام  ناخواسته اذیتت کردم  حلال م کن

از خدا  براتون  بهترین ها رو میخوام .  ان شاءالله  خدا با فرزند سالم و صالح  دلتونو شاد کنه ...🌹🌹

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

.بخیه هاشو که میبینم داغون میشم.هرجا میرم انگار برام یاداور دوران حاملگیم هست.البته این قضیه برا سال ...

اخی پس اساسی برین پیگیری کنین،برین جای خوب هرچیم هزینش شد اشکال نداره تادوباره سختی نکشین،خداارحم الراحمین شک نداشته باشین ک اینجوری ماروامتحان کرده، هر ک در این بزم مقربتر است جام بلا بیشترش میدهند....

خدایا امتحانای سخت واسه آدمای سرسخته،یا ازاین امتحاناازم نگیر یا سرسختترم کن.🙏خدایا بابت هدیت ممنونم😍علی سان تمام امیدوعشقیه ک خدا بهم داد.ممنونم ازش.😍😘🥰
گلم من یکی ازدوستام بچش نارس بدنیا اورد وفوت شد   الان حامله است دوباره خداروشکر سالمه&nb ...

خداروشکر بله صدالبته.ممنون ک اومدین دلداری دادین

2728

ازهمگی ممنون ک اومدین و از دعاهای زیباتون ممنون الهی ک خدا ب تک تکتون خیربده.وبهرچی میخوایین برسین.    

خب خداروشکر الهی ک زنده باشه خدابراتون حفظش کنه،بله سخته واقعا فقط منوامثال شمادرک میکنیم سختیشو

ممنون عزیزم.امیدت به خدا باشه💕💕💕

دنیا مال همه،بیخیال همه،من با تو حالم خوبه فقط💖
جانان جان  اگر با سوالام  ناخواسته اذیتت کردم  حلال م کن از خدا  براتون   ...

ن بابا عزیزم خداکنه کمکی شده باشه برای اون بنده خدا.و بگو حتمابره دکتر دوباره معاینه شه و اگه دوباره اقدام کنه زودتر ازقبلی باردارمیشه.چون رحمش امادس.

عزیزم دنیا به اخر نرسیده که من خودم بعد حاملگی اول مامانم که سقط شد علتشم نمیدونن دنیا اومدم بارداری ...

ممنون الساناجون مرسی ک اومدی و دلداری دادی

عزیزم خیلی ناراحت شدم خدا ب دلت ارامش بده و زوده زوده ی نی نی سالم بذاره تو دامنت😚

زنده باشین الهی ک نی نی شمام ب سلامتی دنیابیاد صحیحوسالموصالح.

عزیزم ناراحت نباش خدا بزرگه. خواهر من یه بچه سه ماه سقط شد. یکی دیگه دنیا آمد دوماه فوت کرد  سو ...

الهی خواهرت چی کشید بنده خدا،بره اساسی دکترپیگیرباشه.امیدمون بخداست بله الهی ک خواهرت زودتر خدا مزداینهمه سختی ک کشیده ب زودی زود بهش بده ی نی نی سالمو بی دردسر 

قربانت عزیزم اما واقعیت هست بخدا حتما خدا بهت یه نی نی سالم و خوشکل میده❤️

توکل بخدا.

😔😔ولی بچه من تالحظه اخرم قلبش داشت میزد 😭😭😭الهی فداش بشم هنوزم با اینکه باردارم دلم براش تنگ میشه 

٩شهریور ٩٨بچموشش ماهه زایمان کردم و ازدست دادم😔ولی خدابعد٨ماه یه دختر خوشگل بهم داد😍باوجود واریکوسل شوهرم که نه دارویی مصرف میکنه نه عمل میکنه😡هردوبارم بایه باراقدام باردارشدم...تاخدانخادبرگ ازدرخت نمیفته☺️خدایاشکرت 
عزیزم همسرتون سیگاری ی قلیونی نیستن؟

اونموقع نبود ولی بعدش تک تک سیگارمیکشه

2706