2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چطوری میشه هر سری فکر اقتصادی تاپیک میزنه من در جریان تاپیکشون باشم ؟ 

یدونه از تاپیک هاش رو ذخیره کن گاهی سر بزن. ولی بیشتر وقت ها اگه دقت کنی قبل عرضه تاپیک میزنه هر هفته  چهارشنبه عرضه داریم گاهی هم نداریم. 

#💛چالش طلا 💛با چند تا از بچه ها مشورت کردیم و قرار شد ک چالش بزاریم اگه الان داری این پیام رو می‌خونی همین الان شروع کن و تا دو ماه وقت داری برای خرید طلای چالش از طلا های گرمی گرفته و سکه پارسیان یا تمام کلا هر چیزی ک طلا باشه ایشالا ک جذب میکنیم کنار هم چون کارهای گروهی بهتر پیش می‌ره👌
آره یادم رفته فردا تعطیله😅😅😅 امروز خداروشکر خدا کنه ازین به بعد همیشه سبز باشه☺☺

بازار ب اصلاح هم نیاز داره اگه اصلاح نباشه رشدی هم نیس. مثلا امروز اریا حقوقی عرضه کرد و خودش هم جمع کرد ب کسی نرسید پایانی رفت بالا مثبت 5.همیشه هست صف فروش و خرید. خوشحال باش اگه سهم خوبی داری خیالت راحت چون راه خودشو میره 😍

#💛چالش طلا 💛با چند تا از بچه ها مشورت کردیم و قرار شد ک چالش بزاریم اگه الان داری این پیام رو می‌خونی همین الان شروع کن و تا دو ماه وقت داری برای خرید طلای چالش از طلا های گرمی گرفته و سکه پارسیان یا تمام کلا هر چیزی ک طلا باشه ایشالا ک جذب میکنیم کنار هم چون کارهای گروهی بهتر پیش می‌ره👌
یدونه از تاپیک هاش رو ذخیره کن گاهی سر بزن. ولی بیشتر وقت ها اگه دقت کنی قبل عرضه تاپیک میزنه هر هفت ...

ممنون از توضیحاتتون😘😘🌷🌷

عشق به خودتان شما را خودخواه نمی کند. شما را غیرقابل تخریب می کند 🤍🌱
بازار ب اصلاح هم نیاز داره اگه اصلاح نباشه رشدی هم نیس. مثلا امروز اریا حقوقی عرضه کرد و خودش هم جمع ...

پناه بر خدا

چون این دفعه ای خیلی ضرر کردیم

اللّهم عجّل لولیک الفرج والعافیه والنصر🙏🙏
پناه بر خدا چون این دفعه ای خیلی ضرر کردیم

من خودم هم میانگین کم نکردم. ولی تا اطلاح طولانی میشه باید قبلش میانگین کم کرد تا ضرر هم بیاد پایین بعد میشه اضاف کرد اخر اصلاح. من خودمم تازه دارم مطالعه میکنم 

فکر اقتصادی جان بنظر شما الان که جمعیت زیاد شده و رفتار ها هیجانیه و صف فروش درس میکنن ، عرضه ها رو ...

من۵،۴ ماهی هست که توی بورس هستم.به این نتیجه رسیدم عرضه های اولیه رو تا وقتی صفه باید نگه داشت.بعد تا چندماه این قدر بالا و پایین میرن تا دوباره بتونن اون سقف رو رد کنن.به نظر من وقتی صفش داشت می ریخت بفروش.اگه خیلی یک سهمی رو دوست داشتی زیر نظر بگیرش هروقت مطمئن شدی درجازدنش تموم شده دوباره اون سهم رو بخر.البته نظر شخصی هست.

سلام ببخشید یه سوال داشتم

آیا میشه تو یه اپلیکیشن (ایزی تریدر) دو تا کاربر اضافه کرد

؟

من و همسرم هر دو مفید هستیم میخوایم با یه گوشی کار کنیم....

ممنون میشم اگه میدونید جوابمو بدید 🌼🌼🌼

سلام ببخشید یه سوال داشتم آیا میشه تو یه اپلیکیشن (ایزی تریدر) دو تا کاربر اضافه کرد ؟ من و همسرم ...

من آسا تریدر دارم میشه تو قسمت گزینه ها مدیریت کاربران رو زدم ۳ تا کاربری اضافه کردم

🥰😍😍😉🙃

سلام میشه درخواست دوستیم را قبول کنی در مورد بورس میخوام راهنماییم کنی

یادِتــــــــــــه میگُفتَم ماهِ مَنــــــــــــی تـــــــــــــو...؟ماهِ مَـــــــــن تـــــــــــــــو اَلان دَلیلِ آهِ مَنــــــــــی...!
2706