2726

عرضه اولیه سهام آریا (آریا ساسول)

زمان عرضه 4 شنبه 7 خرداد از ساعت  7 صبح   تا 10/30 میباشد.

قیمت خرید آریا 65119  ریال بنویسید بالاترین قیمت در عرضه اولیه باید انتخاب شود.

سقف تعداد سهام برای خرید آریا 100  سهم اعلام کرده اند که نیاز به 6600000 ریال پول دارد.

اما من 56 سهم آریا سفارش خرید میزارم که نیاز به  3700000 ریال پول دارد.

بیشتر از این نمی دهند.

اونایی که کارگزاری مفید هستند اگر توافقنامه خرید عرضه اولیه را تایید کنند و با شارژ کد بورسی خودشون خودکار کارگزاری براشون خرید میکند بشرط اینکه 6600000 ریال را واریز کنند.اگر میخواهید کمتر بزنید باید توافقنامه را همین الان غیر فعال کنید و  بمقدار کمتری مثل 56 سهم با 3700000 ریال خرید بذارید.

اگر مشکلی دارید و تازه ثبت نامی هستید اول صبح برید کارگزاری بهتون کمک میکنند.

کارت بانکی رمز پویا برای پرداخت وجه الزامی است.

اگر پول کم دارید میتوانید به میزان پولی که دارید خرید کنید.قیمت 65119 ریال را که نوشتید بعدش کنار قسمت حجم یا تعداد یک ماشین حساب است اونجا پولتون را بنویسید خودش تعداد  را بهتون نشان می دهد.حتما با ماشین حساب برنامه کارگزاریتون محاسبه کنید چون کارمزد را محاسبه میکند.

ببخشید یک مدت است دیر به دیر میام.یکم حالم خوب نبود.دوستانی که تجربه دارند جای من به دیگران مشورت بدهند ممنون میشوم.چون نمیرسم جواب همه را بدهم.

بازار دوهفته است دارد اصلاح میشود.احتمالا از هفته بعد روند بازار مثبت شود.اما هنوز برای رشد بورس مثل چند ماه پیش زود است.

علت ریزش بورس:

اول اصلاح شاخص بورس بود بخاطر حباب قیمت ها و رشد بورس در چند ماه گذشته.

دوم هم بخاطر خبر فروش سهام عدالت در بورس بود که ورود 50 میلیون سهام عدالتی ها صد در صد بازار سهام را منفی خواهد کرد.چون فروشنده ها در بورس 10 برابر میشود.

پس در خرید و فروش ها حتمن با مشورت عمل کنید.

بازار دوباره مثبت میشود بخصوص عرضه اولیه ها بالاتر می آیند.

اگر هم تازه کار هستید فقط عرضه اولیه بخرید.

درباره سهام عدالت هم تاپیک گذاشتم.

چند تاپیک آخرم را نگاه کنید.

وقت کردم جواب میدم.از این به بعد بیشتر میام.

همیشه برای خودتان هدف داشته باشید زندگی بی هدف آخر عاقبت ندارد.اگر خدا بشما چیزی بیشتر از دیگران داد مغرور نشوید و طوری رفتار کنید که همیشه خیرتون به دیگران برسد و بی جهت درباره چیزی که نمی دانید قضاوت نکنید و مشکلات زندگی خودتان را پیش همه بازگو نکنید و مشورت از آدمای باتجربه بشنوید و همیشه عاشق پدر و مادر و خواهر برادر خودتان باشید بعد همسر و فرزند.چون کسی که خانواده اولش را فراموش کند خانواده دومش هم فراموش میکند.

ممنونم،خیلی منتظرت بودم

ممنون خدا که تنهام نذاشتی،ممنون که صدامو شنیدی،نی نی هامو  مدیون توام      رب لاتذرنی فردا وانت خیرالوارثین                               خدایا شکرت 🤗😘🙄😇😇😎

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خیلی دلم برات تنگ شده بود 

درمان پلی کیستیک و تنبلی تخمدان منم پلی کیستیک و تنبلی داشتم.اول از همه اقدام تعطیل تا۳ ماه جلوگیری بشه تا رحم اماده بشه.سردیجات تعطیل.خوردن دم نوش های گرم هرروز مثلا دم نوش چوب دارچین ،دم نوش زنجبیل و... ک با نبات بخوری.توی پریودی حمام نکنید جای سرد نشینید و پیاده روی داشته باشید و فعالیتتونو بالا ببرید تا رحم پاکسازی کامل بشه.توی پریودی هرروز کاچی مغزدار درست کنید بخورید من روز اول ی قابلمه درست میکنم و روزای بعد تااخر پریودیم یکمیشو گرم میکنم هرروز میخورم.طرز تهیه داره خاسیند میگم.هرروز دوسین ناشتا بخور (سیاه دونه 

فکر اقتصادی جان عاشقتم یعنی 

فقط خانمی من تازه واردم تو بورس ای کاش شما که خانمی و بزرگی میکنی اطلاعات میدی یه روز و یه ساعت رو تعیین کنی بیای یکم سواد بورسی بهمون بدی ❤ 

چون واقعاً ما تازه واردها به خصوص خودم هیچی از بورس نمیدونم و اون یه ذره هم دارم از شماها یاد میگیرم و میخوام طبق تاپینگ شما برم جلو 

من چهار میلیون و پانصد ریختم تو کارگزاری مفید تا الان فقط ۱۴ سهن پیزد رو برام خریده با بقیه اش چه کنم ؟؟؟؟ خدا خیرت بده که وقت میزاری 

بچه ها آریا ب هر کد چند سهم رسید امروز؟؟؟

«نِجاتاً مِنكَ يا سَيِّدَ الكَريمَ نِجِّنا وَ خَلِصّنا بِحَقِّ بَسمِ اللهِ الرَّحمنِ الرَّحيم🍃💚  میشه نگام کنی؟😢  راحت شه زندگیم😍  چشم برندار ازم 😩 میپاشه زندگیم 💔 

سلام عزیزم 

من خیلی به کمکت احتیاج دارم اگر امکانش هست درخواستمو قبول کن تاپیک اخرم وضعیتمو نوشتم 

من باید یه درآمدی داشته باشم بخاطر همین نیاز دارم در حد مختصر بدونم ک چکار باید بکنم خواهش میکنم کمکم کن 

در حد خیلی جزیی ازتون مشورت میخوام 

...
2706