2733
2734
عنوان

قسم

| مشاهده متن کامل بحث + 189 بازدید | 24 پست
اگه اون‌ قسم نمیخوردم ممکن بود اتفاقا خیلی بدی بیوفته و زندگی اون شخص خراب شه وادارم کرد دست بزنم به ...

چیزی نمیشه فکرکنم اگه واسه حفظ ابرو باشه.منم یبار واسه حفظ شدید شرف و آبروم مجبور شدم

خدایا بابت همه چیز شکرت🤲🌹
چیزی نمیشه فکرکنم اگه واسه حفظ ابرو باشه.منم یبار واسه حفظ شدید شرف و آبروم مجبور شدم

ببین دو حالت داشت یا هیچ اتفاقی نمیوفتاد واسش یا ممکن بود حتی خودش بکشه و ایندش خراب شه من ته رو نگاه کردم و مجبور شدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره ممکن بود زندگیش کامل خراب شه

خب پس خداروشکر که نزاشتی این اتفاق بیفته دیگه بخیر گذشته بهش فکر نکن🌸

دوستان من قیافم شبیه عکس پروفایلمه پس پشمات بریزه حاجی😂😂😂هرکیو خاستی نفرین کنی تگم کن،اسممو نپرسین فقط دوستام میدونن.😑
2728
اخه جون اون شخص مهم ترین چیز زندگیم هست حتی قسم مرگ خودم رو خوردم و قسم نابودی خودم

میدونم عزیزم ولی نترس و نگران نباش خدا میدونه اون شخص واست چقدر عزیزه و میفهمه که تو چ شرایطی قرار گرفتی ک مجبور شدی قسم بخوری 

دوستان من قیافم شبیه عکس پروفایلمه پس پشمات بریزه حاجی😂😂😂هرکیو خاستی نفرین کنی تگم کن،اسممو نپرسین فقط دوستام میدونن.😑
2738