2726
عنوان

یه خواستگار دارم که...🚶🏻‍♀️

466 بازدید | 34 پست

بچه من این تایپکو برای یکی از دوستام میزنم چون خودش اینجا نیس خواست تا بزارم ک نظر بدین

دوسم با یه پسریه ۲ ۳ ساله دوسته پدر مادر پسره وقی بچه بوده ولش کردن اینم تنهایی زندگی کرده کلا حالام اومده خواستگاری دوستم مامان بابای دوستم میگن چونکه پدر مادر بالا سرش نبوده خوب نیست 

حالا دوسم خواست تا شما بگین ک خوبه یا ن😕

تو نیستی یه حس معمولی😻♥️آره همیشه همه کِس من بودی💫💋تو واسه من قشنگ ترین حسیو👻🔗باهم ما به جاهای قشنگ تر میرسیم🙃💞

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چندسالشع، کار میکنع؟! سربازی رفتع؟! 

۲۵ سالشه فک کنم ار سربازی رفه کارم داره

تو نیستی یه حس معمولی😻♥️آره همیشه همه کِس من بودی💫💋تو واسه من قشنگ ترین حسیو👻🔗باهم ما به جاهای قشنگ تر میرسیم🙃💞
2728

اخه عزیزم ما نه دوستتو دیدیم نه دوستشو چجوری بگیم خوبه یانه .اکه میخواد بره پیج پریسا نصری که ویدیوش این پایینم هست اونجا میتوته بفهمه طرف خوبه یانه به جان عزیزترین کسم قصدم تبلیغ نیس

اللهم صل علی محمدوآل محمد وعجل فرجهم.

مامان بابای دوستت نباید زود قضاوتش کنن بنظرم چن جلسه  مگه پسره رو دیدین شخصیتشو خوب شناختن

دوستان من قیافم شبیه عکس پروفایلمه پس پشمات بریزه حاجی😂😂😂هرکیو خاستی نفرین کنی تگم کن،اسممو نپرسین فقط دوستام میدونن.😑

اخع پسررو وقی کوچیک بوده ۱۴ ۱۵ سالش بوده مادر پدرش از خونه انداختنش بیرون بعد بخاطر همون میگن خوب نیس دوسمم دو دله

به اخلاق و رفتارش نگاه کنه ببین ذات خوبی داره یا نه اخلاق و انسانیت و عدالت حالیش میشه یا نه؟

به هیچ عنوان وارد رابطه عاطفی و احساسی باهاش نشه منطقی عمل کنه.

فقط خدا ❤️❤️❤️
با کی زندگی کرده از بچگی؟؟

نمیدونم والا ولی فک کنم خیلی پولدار بودنو اینا پسره هم از بچگی کار میکرده خودش زندگی کرده

چرا از خونه انداختنش بیرون؟

نمیخواستنش😕الان پدر مادر اونجوری هس

2706