2737
2734
منم شدم بیدارم ..... الانیم اینجایم....    

خوش امدی ای صوفیای تازه بیدار شده😂😂😂😂

من مجردم یه دختر مجرد نمیتونه بچه داشته باشه مریم مقدس که نیستم   انگشتی که درد نمیکنرو گزارش نمیزنن  طرف دماغش قد بادمجون کشک بادمجونه استوری میزاره خدایا مرسی بابت اینهمه زیبایی چش حسودا کور   پولی که ازم گرفده بودی۳ سال پیش خوردی پس نِدادی الان با اون ۵۰ هزار تومن الان جوراب نوک سوزنیم نمیتونم بخرم پولِمو دادی دادی نِدادی طرفم نِیا نِیا وگرنه جرد میدم  نون و پنیر و گِووجه پست میزارم به تَو چه   عاشق تاپیکای جنجالی دیدی تگم کن عین جن بو داده میام  هرکی با اول اسمم تو تاپیکام مشکل داره نِیاد نِیا مگه شلواردو گرفدم التماسد کردم که بیای تو تاپیکم عرض اندام کنی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم حوصلم سر رفته خابمم نمیبره

اوف خیلی بده 

من مجردم یه دختر مجرد نمیتونه بچه داشته باشه مریم مقدس که نیستم   انگشتی که درد نمیکنرو گزارش نمیزنن  طرف دماغش قد بادمجون کشک بادمجونه استوری میزاره خدایا مرسی بابت اینهمه زیبایی چش حسودا کور   پولی که ازم گرفده بودی۳ سال پیش خوردی پس نِدادی الان با اون ۵۰ هزار تومن الان جوراب نوک سوزنیم نمیتونم بخرم پولِمو دادی دادی نِدادی طرفم نِیا نِیا وگرنه جرد میدم  نون و پنیر و گِووجه پست میزارم به تَو چه   عاشق تاپیکای جنجالی دیدی تگم کن عین جن بو داده میام  هرکی با اول اسمم تو تاپیکام مشکل داره نِیاد نِیا مگه شلواردو گرفدم التماسد کردم که بیای تو تاپیکم عرض اندام کنی 
بگم میترکم 😂😂😂😂🤦‍♀️ اگه خواستی تو خصوصی بگم  خطرناکه حملش اعدام داره ۰۰۰

ایشالا عقایدت با خوندن این طو چیزا نترکه اگه البته تا حالا نترکیده 😘😘😘😘😘😘😉

بسم الله الرحمن الرحیم.    تمام وجودم پر از یقین شده است.اللهم عجل لولیک الفرج .جهان به سامان نمیشود تا ظهور منجی...(بلندترین ارتفاعی که میتوان از آن سقوط کرد ,چشمان صاحب الزمان است) به کمپین لبیک یا مهدی بپیوندید..در تاپیک شما به میهمانی آقا امام زمان (عج)دعوت شدید.یا حق
2731
دارم نماز میخونم  کتاب مفاتیح هم دارم دعا میخونم 🌹

الهی بگردم اون خدا به احدی از مانیاز نداره ماهستیم که روحمون تشنه است خلا داره اگه دنیا ومافیها رو داشته باشیم بازم احساس یاس وپوچی میکنیم چون روح ما بلند ودست نیافتنیه بعضی ها رفتن تو تاریکی یعنی کسی به زور نفرستادتشون خودشون تاریکی جای نور انتخاب کردن بعضی هام تو انتخاب تاریکی یکی هلشون داده دست نزار تو دستشون که اونا به خودشونم رحم نکردن ولی ارتداد واعدام نه چون اجباری در دین نیس خداوند انسان را ازاد افریده وصاحب اختیار 

بسم الله الرحمن الرحیم.    تمام وجودم پر از یقین شده است.اللهم عجل لولیک الفرج .جهان به سامان نمیشود تا ظهور منجی...(بلندترین ارتفاعی که میتوان از آن سقوط کرد ,چشمان صاحب الزمان است) به کمپین لبیک یا مهدی بپیوندید..در تاپیک شما به میهمانی آقا امام زمان (عج)دعوت شدید.یا حق
2738
الهی بگردم اون خدا به احدی از مانیاز نداره ماهستیم که روحمون تشنه است خلا داره اگه دنیا ومافیها رو د ...

بله واقعا دارن توی زمین فساد می کنند بی دین های فاسد 🖤 خدا هدایتشون بکنه 

اگه میخوای بحث بازی کنی من استادشما ۰۰۰ 
بله واقعا دارن توی زمین فساد می کنند بی دین های فاسد 🖤 خدا هدایتشون بکنه 

تو کتاب تو اهنگا فساد فرهنگی واسه قشر متفکر فسادش خیلی خیلی مهلک ونابود کننده تر از قتل وکشت وکشتار جسمیه چون روح که مرد جسم مرده متحرکی بیش نیس عقشم نمیدونم چرا بات احساس خوبی دارم با این. که نمیشناسمت ولی 😘😘😘

تو کتاب تو اهنگا فساد فرهنگی واسه قشر متفکر فسادش خیلی خیلی مهلک ونابود کننده تر از قتل وکشت و ...

بله فساد رسانه امروز از فتنه دجال و سفیانی  کمتر نیست و فضای رسانه ای کشور به جوانان با طراوت و انقلابی نیازمنده تا در مقابل غول های امپریالیست دنیا ایستادگی کنن و پرچم ایران رو به دست صاحب واقعی این بیرق انقلابی برسونند متاسفانه عده ای به ظاهر روشنفکر کنه و ماهیت انقلاب اسلامی رو درک نمی کنن و با قضاوت ظاهری این موج عظیم بشری و فرهنگی رو میخوان نابود کنن 

من هم از  صحبت با شما خانم مومن بسیار خرسند شدم 💙

اگه میخوای بحث بازی کنی من استادشما ۰۰۰ 
بله فساد رسانه امروز از فتنه دجال و سفیانی  کمتر نیست و فضای رسانه ای کشور به جوانان با طراوت و ...

ببین یه زمانی ما دنبال حقیقت وجود میگردیم یه زمانی دنبال سیاست این طو مسائل  از نظر من باهم فرق میکنن تا حالا فک کردیم که اگه تنها یه درصد اون عالم حقیقت داشت چی واسه گفتن داریم چی واسه عرضه داریم میگن راه باز بود نباید تلاش میکردی انسان زیرک حداقل ادم محتملی هس تا حدودی نه صفر مطلق اگه من از یه سری ادم به ظاهر مومن واز یک پدیده خوشم نیامد به اصالت دین وخودشناسی واقعا مربوط نیسسسسسس هر انسانی در گرو اعمال خودش هس 

عزیز دل پرچم داران بی خدایی هزیانی میگویند بی پایانننن همه چیز در جهان باصدای عیان میگوید من با نظمم وخالق نظم تنها خداس تاحالا به گردش شب وروز فک کردی خوب من یه سری

بله فساد رسانه امروز از فتنه دجال و سفیانی  کمتر نیست و فضای رسانه ای کشور به جوانان با طراوت و ...

اگه جهان بی صاحب بود طبیعت ممکن بود خطای بزرگ وغیر قابل جبرانی ازش سر بزنه مثلا کره زمین از مدارش خارج شه شهاب سنگ های عظیم به زمین مدام برخورد کنه خورشید اینقد نزدیک شه که مردم وهرانچه موجود هس جزغاله شن میدونی اخه طبیعته دیگه اختیار دارههههههع دلش که واسه تو من نسوخته اصلازمین دیگه اختیارش دست خودش یه هو همین الان کره زمین وادماش منفجرشن خیلی دیگه قدمت داره کره زمین بالخره خسته شده چه حوادثی که دیده وچه چیزهایی رو که نشنیده دیگه خسته شده تصمیم گرفته استراحت کنه  اصلا میخاد نباشه اختیار داره دیگه روز گفته فقط یه روز فقط یه روز برم استراحت کنم باز برمیگردم نه عزیزم مجبوره از طرف پروردگار که فعلا مهد تو باشه شب رو روز میکنه واست روز رو شب به خورشید میگه جات همین جاست نزدیک تر ببری میسوزونی اونی که عشق منه شهاب سنگ نباید الان برخورد کنی .زمین دهن باز نکن والا شیر تو شیری میشد مثال زدنی لحظه ای تامل ودرنگ وتعقل مساوی نجات همه اینها رو خدا واسه تو من مجبور افرید که به ما خدمت کنن الا من وشما که صاحب اختیار وانتخاب افرید

2706